Zajímavosti

Apartmány v Praze nabízejí komfort i potřebnou relaxaci

Potřebujete si se svou drahou polovičkou užít chvíle samoty i intimity, a nemáte kde? Patříte mezi ty náročnější a hledáte milenecký azyl? Potřebujete po celodenním stresu i shonu pořádně relaxovat, uvolnit se a dát si například vířivku? Pak si určitě přečtěte dnešní článek, ve kterém se dočtete, co všechno vám nabízí hodinový hotel Praha 5 Smíchov.

Diskrétní a relaxační apartmány Smíchov

Ubytování i pohodu na Praze 5 si můžete užít v relaxačních místnostech, o různých rozlohách. Čeká na vás luxusní SPA VIP apartmán, kde můžete oslavovat své narozeniny, zorganizovat rozlučku se svobodou i pořádat svá různá soukromá setkání. Pokud by vám SPA VIP apartmán nevyhovoval, pak si k odpočinku i svým hrátkám můžete vybrat další dvě relaxační místnosti o rozlohách 36 m2 a 31 m2.

vip_spa_apartmany

Skvělé vybavení i obsluha

Díky rekuperační jednotce, jež zajišťuje odsávání a čištění vzduchu, jsou relaxační místnosti kuřácké. Všechny jsou rovněž vybaveny samostatnou klimatizací i telefonem, díky kterému si můžete přes recepci objednat jídlo a pití.

Na každé místnosti si uděláte přesně tu atmosféru, po které toužíte, a to podsvícením interiéru i postele několika možnými variantami. Příjemné prostředí je také tvořeno dřevěnými plovoucími podlahami i precizně vybavenou koupelnou s velkou prosklenou hydromasážní sprchou.

apartmany_smichov

SPA VIP apartmán překvapí i ty nejnáročnější klienty

Ve SPA VIP apartmánu si navíc můžete užívat komfort samočistící whirpool, s možností několika variant relaxace a masáže. Stačí si jen navolit, zda chcete masírovat více chodidla, bedra nebo celá záda. Pokud se toužíte po celém dni pořádně „prohřát“, pak je VIP PSA určen právě vám. Protože obsahuje finskou saunu vyrobenou z cedrového dřeva a vybavenou několika druhy podsvícení i audio systémem, jež podtrhne celkovou atmosféru a přispěje k úplné relaxaci.

Využijte skvěle vybavené apartmány hodinového hotelu Prahy 5 Smíchova a uvidíte, že nikam jinam už nebudete chtít chodit.

Komentáře