Zajímavosti

Army shop uspokojí všechny příznivce military i outdooru

Jestliže jste milovníci military, scoutingu, rybaření, turistiky, air-softu, paintballu, anebo také free stylu či lesnictví, určitě víte, kde všechny potřebné věci k těmto svým koníčkům seženete. Avšak ne vždycky bylo nakupování tohoto zboží tak snadné, jako dnes.

V minulosti nebyl armyshop přehledný obchod s velkým výběrem

Možná si také pamatujete dobu těsně po revoluci, kdy byl army shop malý obchůdek plný různého vojenského „harampádí“. Ovšem i v té době zde šlo ulovit opravdový poklad. Velký zájem byl zejména po amerických věcech, výstrojních součástkách i veškerém zboží souvisejících s touto tématikou. Lidé si za drahé peníze nechávali dovážet maskáčové oblečení i jiný sortiment například z Německa, protože náš trh nebyl ani z části tak pestrý, jako dnes. Neexistoval žádný internetový armyshop. Zboží jste si nemohli prohlédnout v klidu domova, natož ho po síti objednat. I ty doby, kdy jsme se přehrabovali v hromadě vyřazeného armádního zboží, mělo své kouzlo. Ale v dnešní době je nakupování mnohem jednodušší a navíc s velkým výběrem všeho, na co si vzpomenete. Nejrůznější sortiment zahraničních i našich značek, jež zajišťují kvalitu i komfort.

 

Army shop Praha
Army shop Praha

Army shop Praha hledejte na Vinohradech

K jednomu z těchto skvěle vybavených army shopů patří také Marines – shop.com, kde můžete v klidu nakupovat jak po internetu, tak v kamenném obchodě, který se nachází v Praze na Vinohradech a to 100 m od zastávky I.P.Pavlova. Jejich široká nabídka zajišťuje spokojenost pro všechny. Vybírat můžete originální produkty z vojenských skladů a mnoho opravdu kvalitního oblečení, outdoroového vybavení i materiálu pro první pomoc. Skvělé zboží si zde vyberou také milovníci cestování do přírody a to od batohů, spacích potřeb po termoprádlo, či obuv. To vše za příjemné a atraktivní ceny, ať již budete nakupovat osobně v prodejně, nebo po internetu. Army shop Praha je zásoben prověřenými značkami, jako jsou Helikon, Gerber, Camelbak, Source, Mystery Ranch , Crye Precision a mnoho dalších.

Obdarujte své milované skvělým dárkem

Hledáte pro své blízké dárek? Chtěli byste jim udělat radost nákupem v army shopu, ale nevíte přesně, co by potřebovali, či ocenili? Nezoufejte a vyberte v Marines – shop.com jednu z poukázek v hodnotě 500, 1000 či 2000 Kč, která se bude líbit určitě všem příznivcům tohoto hobby.

Komentáře