Zajímavosti

Báječná dovolená vám nemusí vybílit účet

pobyty_pro_dva

Ačkoliv to teď za oknem tak nevypadá, tak věřte, že nás zítra čeká první letní den. S přicházejícím létem určitě přemýšlíte o tom, kam se letos vydáte na dovolenou. Každý člověk má jiné zájmy a proto i výběr dovolené je velice individuální záležitostí. Někdo jezdí rád k moři, jiný si odpočine pouze aktivně na horách nebo má rád jen kraje naší republiky a někdo vyhledává pouze wellness. Dovolená je dobou, kdy by měl každý z nás dělat pouze to, co ho baví, a i proto je důležité zvolit si ten správný styl odpočinku.

Možná si říkáte, že byste se svojí drahou polovičkou tak rádi vyrazili někam k moři, do lázní či do hor? Zkrátka někam, kde si užijete zasloužené společné chvíle? Avšak po prozkoumání cen zájezdů jste překvapeni, kolik peněz taková dovolené může stát, i když se nechystáte zrovna k moři či za exotikou?  Nemusíte zoufat, protože my pro vás máte skvělý tip, podle kterého si užijete báječnou dovolenu s pořádným odpočinkem i pokud váš účet neobsahuje převratnou částku. Díky webu slevoteka.cz si totiž vyberete pobyty pro dva za přijatelnou cenu, a to nejen v České republice, ale také v zahraničí.

Slevoteka.cz nabízí celou řadu zájezdů i víkendových pobytů

Slevoteka.cz je portál, který jako první v České republice přišel s vymezením nabídky na víkendové pobyty i zážitky. Čekají na vás nejen romantické pobyty pro dva, ale také rodinné či sportovní pobyty, které si můžete vychutnat jak samostatně, tak s kamarády nebo pouze se svým partnerem. Díky široké nabídce si na své přijdou milovníci odpočinku, lázní, památek i aktivního pohybu v horách.

Pobyty pro dva
Pobyty pro dva

Opravdu nebylo nikdy nic tak jednoduchého, jako jet na dovolenou za dobrou cenu. Stačí navštívit webové stránky slevoteka.cz, vybrat si kategorii, která se vám líbí a jedním kliknutím si vše objednat. Poté už jen vyplníte objednávkový formulář a uhradíte částku podle platebních pokynů. Jakmile se vámi odeslaná částka připíše na účet slevotéky, její zaměstnanci vám obratem zašlou potřebný kupon. Pobyt či zájezd je dobré si rezervovat co nejdříve od přijetí kuponu a při rezervaci nezapomeňte nahlásit jeho číslo. Pokud byste chtěli svou drahou polovičku dovolenou překvapit, můžete ji nechat udělat dárkový zalaminovaný kupon, který obdržíte poštou.

Komentáře