Zajímavosti

Bakalářská práce za pět minut dvanáct

Příprava oblíbeného koktejlu Bakalářská práce vás stála nějakou tu hodinu života. Na Zaverecnaprace.cz vám ho naservírujeme ve vazbě dle vašeho gusta a v luxusním čase i na poslední chvíli, abyste neprošvihli termín odevzdání.

Základní surovinu – texty pro bakalářskou práci v požadované délce – si musíte vypěstovat sami, nebo nakoupit od ověřených dodavatelů 😉 My vám koktejl Bakalářská práce profesionálním tiskem vytuníme i za pět minut dvanáct tak, že budete zírat. Bez podkladů to ale nepůjde.

PODKLADY nám dodejte na flešce nebo cédéčku pouze a jen v PDF. Přestože jsme jedničky v oboru, v jiných formátech vám nezaručíme, že tisk vaší bakalářské práce dopadne na jedničku! Nezapomeňte na všechno, co má dobrá bakalářská práce mít. V tom vám sice nepomůžeme, ale jedno víme: důkladná kontrola je základem úspěchu.

PODMÍNKY pro vazbu bakalářské práce důsledně zkontrolujte, u různých škol a fakult se liší. Nejsme žádná béčka, bakalářky vytištěné u nás obvykle dostávají áčka a v krajním případě si dokážeme na základě bohatých zkušeností poradit i bez toho. Ale zapátrejte a tento údaj nám dodejte. Proces zjednodušíte a hlavně zrychlíte.

ORIGINÁLNÍ ZADÁNÍ bakalářské práce požaduje většina škol. Kromě hlavičky bývají součástí i zásady pro vypracování. Zadání může mít více stran a neobejde se bez originálního razítka fakulty, podpisu vedoucího katedry a děkana příslušné fakulty.

TISK bakalářské práce v případě dobré konstelace hvězd zvládneme (skoro) na počkání za 30 minut až za hodinu. Věřte, že rychleji to nejde ani jinde. Sice vám to možná slíbí, ale nakonec to stejně bude později než u nás.

UŠETŘTE ČAS tím, že nám výrobu desek pro svou bakalářskou práci zadáte s předstihem. Barvu desek si můžete obvykle zvolit sami. Finální tisk na poslední chvíli tím aspoň o fous zrychlíte. Vazbu a tisk bakalářské práce pak zkompletujeme expresně a bez příplatku. Škola obvykle požaduje dva a autor práce jeden výtisk, tak na to myslete.

Komentáře