Zajímavosti

BOTAS 66 – stylová sportovní obuv

Zima je pomalu pryč a vy byste proto měli popřemýšlet, co budete letos na jaře a i v létě nosit na nohou. Ve světě obuvi je jaro vždy skvělou příležitostí pro všechny výrobce, kteří chtějí experimentovat a přinášet na náš trh nové, zajímavé motivy. A ani tento rok není výjimkou. Hlavním trendem je letos pohodlnost a důraz na všestrannost, což přináší stylová sportovní obuv určená na volný čas.

Pohodlnost, kvalita, design

Sportovní obuv byla vyvinuta hlavně ke sportovním účelům, avšak stala se tak oblíbenou, že se poslední léta zabydlela v i každodenní městské módě. A proč ne? Jedná se o opravdu pohodlný trend, který lze kombinovat téměř s každým oblečením. Kromě pohodlnosti je důležitá rovněž kvalita obuvi. Je jasné, že když už si obuv koupíte, tak chcete, aby vám vydržela co možná nejdéle. I proto je dobré investovat a vybírat kvalitní boty. Neméně důležitý je také design. Jakou obuv tedy vybrat? Být vámi, tak zvolíme BOTAS 66!

Tradiční česká výroba

BOTAS 66 totiž vyrábí sportovní obuv s širokou historií. Jedná se o více než šedesátiletou tradici výroby. Firma BOTAS byla vždy spojována s šikovností i zručností české práce a je s tím spojována i dnes, protože se tato společnost nebojí zkoušet nové věci. Právě tak vznikla i nová kolekce BOTAS 66, která vychází z tradiční a léty prověřené obuvi, avšak vzhled je moderní a nadčasový.

Boty s velkou historií

První model těchto legendárních tenisek vznikl v roce 1966 pod tužkou designéra Marcela Scheinpfluga. Od té doby prošly velkým vývojem a v roce 2005 byly zařazeny mezi 100 nejlepších českých designových ikon. Díky šikovnosti dvou studentů grafického designu (Jan Klos, Jakub Korouš) a jejich školnímu projektu vznikají originální kousky.

Na našem trhu je celá řada značek, které sportovní obuv vyrábějí, avšak BOTAS má opravdu co nabídnout. Vybírat můžete z celé řady barevných kombinací i stylů skvělé kvality.

Komentáře