Zajímavosti

Chlupatí miláčci si zaslouží jen to nejlepší

Každý, kdo má doma domácího mazlíčka, pro něho chce to nejlepší. A to ať je vaším parťákem pes nebo kočka. Doma byste měli mít misky, dávkovače, pelíšky i různé hračky, zkrátka všechny luxusní potřeby pro psy i kočičky. Pro kočku vám rozhodně nesmí chybět škrabadlo, protože právě správným výběrem škrabadla dáváte kočce dostatek prostoru i zábavy.

Multifunkční škrabadlo je skvělou volbou

Ideální škrabadlo poskytne kočičce místo, kde si může brousit drápky a hrát si. Vždy ho vybírejte podle toho, kolik máte prostoru v bytě či domě, který jí chcete „obětovat“. V úvahu však berte i velikost, hmotnost a temperament zvířete. Je skvělé, když má kočka také své místo pro odpočinek. Ideální volbou proto je multifunkční škrabadlo. Takovým je i PetKit 3v1 škrabadlo nabízející kočce pohodlí a vám snadnou údržbu. PetKit je značka, která v sobě spojuje skvělý design odpočívadla, hračky a škrabadla v jednom.  Tady bude váš miláček trávit každou chvilku. V průhledném tunelu na ni budou čekat dva míčky, známé jako Meow Planet, se kterými zažije velkou zábavu a zároveň si zbrousí své drábky. Míčky jsou vyrobeny z netoxického, zdravotně nezávadného materiálu, jež je zároveň odolný proti kousání. Průhledný tunel má opískovanou matnou strukturu povrchu, která ho chrání před nevzhlednými škrábanci. Vnitřek je naopak hladký a usnadňuje kočce hru. Otvory jsou navrženy tak, aby se zde vešly tlapky různých velikostí.

Dávkovač zajistí vždy dostatek čerstvé vody

Důležitou součástí každé rodiny s domácími mazlíčky jsou i misky na jídlo a vodu. Pokud ovšem chcete, aby kočička či pejsek měli přístup vždy k čisté a čerstvé vodě, pořiďte jim Petkit Eversweet dávkovač vody, který má hezký design a je také úsporný. S touto chytrou věcičkou nebudou mít vaši mazlíčci už nikdy žízeň.

Z lásky ke zvířatům

Všechny tyto luxusní a „chytré“ smartpet potřeby koupíte na reedog.cz, což je ryze česká značka, která vznikla v roce 2015 z prosté lásky k domácím miláčkům. Právě zde si můžete být jistí, že svým chlupatým mazlíčkům kupujete jen to nejlepší.

Komentáře