Zajímavosti

Cool příslušenství k mobilním telefonům

Dron Nixie

Život bez mobilního telefonu si dnes málokdo dokáže představit. Pro někoho je to nezbytná pracovní pomůcka, pro někoho zdroj nikdy nekončící zábavy a mnohdy až na poslední místě jej vnímáme jako prostředek komunikace s okolním světem.  Za tímto opravdu masovým rozšířením mobilních telefonů mimo “rámec” jejich  působení vděčíme několika faktorům:

– mobilní telefony jsou dnes díky technologickému pokroku mnohem sofistikovanější. Mnoho z nich svým výkonem dnes překovává běžné počítače.

– obrovský, nekončící výběr aplikací pro chytré telefony. Všechny dnes běžně používané operační systémy mobilních telefonů podporují aplikace třetích stran. Vývojáři po celém světě chrlí denně aplikace, které mají uživatelům zpříjemnit život

– opravdu široký výběr příslušenství rozšiřujícího možnosti mobilů a přinášející další rozměr ke stávajícím funkcím.

Opravdu technické “špeky” i osvědčená klasika

V dnešním článku se z výše uvedeného zaměříme na příslušenství k mobilním telefonům. Mnoho z vás nyní bude namítat, že zde není nic co by neznali. Opak je pravdou. Věděli jste, že pro mobilní telefony je k dostání termokamera? Pozor! Nemluvíme zde ale o žádné jednoduché aplikaci imitují termální kameru, ale o opravdové nefalšované termokameře.  Tuto “vychytávku” ocení nejspíše jen největší technoidi a samozřejmě specializovaná povolání.

Termokamera pro mobily
Termokamera pro mobily

Nixie drone

Další peckou může být dron Nixie.  Výrobce slibuje fotky jako ze zrcadlovky a vynikající přenositelnost. Dron se dá jednoduše připnout na zápěstí. Ovládání dronu jak jinak než přes mobilní telefon.

Dron Nixie
Dron Nixie

Specialisté na příslušenství pro mobily – JHMobil

Dron i termální kamera patří mezi opravdu exotické příslušenství. Většina z nás se bude poohlížet spíše po těch více standardních.  Opravdu široký sortiment naleznete v eshopu JHMobil.cz. Více než 7000 produktů skladem a 9 let zkušeností s prodejem náhradních dílů je opravdu silným argumentem, proč nakoupit toto zboží právě zde. Stejně jako obaly na mobily, kterých má tento e-shop velké množství. Spolehnout se můžete také na atraktivní ceny a dopravu zdarma při nákupu nad 1800 Kč.

Komentáře