Zajímavosti

Dámský striptýz rozproudí každou zábavu

Pořádáte pro svého kamaráda rozlučku se svobodou nebo organizujete pánskou jízdu? Pak by tam neměl chybět dámský striptýz od opravdových profesionálek. Dámy vám ale mohou striptýz předvést také u mnoha jiných příležitostí. Hodí se i na narozeninovou párty, která díky tomu nebude obyčejná a ani nudná. Spíše naopak, stane se z ní nevšední večírek plný zábavy, na který bude dlouho vzpomínat jak oslavenec, tak i ostatní hosté.

Trocha historie

Novodobější počátky striptýzu jsou datovány na konec 19. století, kdy se v jedné pařížské ulici uskutečnilo striptýzové vystoupení neznámé tanečnice. Vystoupení bylo naprosto odlišné od toho současného, ale i tak bylo dost odvážné. Ve stejnou dobu došlo v Paříži k podobným zábavám na bále studentů a umělců, kde srovnávali krásu nohou, ramen i prsou modelek malířů. Dáma nesměla být nikdy úplně obnažená, jinak by docházelo ke konfliktům se zákonem a s policií. K uvolnění mravů, morálky i puritánství došlo postupem času, protože touha po erotické podívané byla silnější.

SONY DSC

Jak vypadá dámský striptýz v současnosti

V současnosti je pohled na dámský striptýz zcela odlišný a jsou k dispozici i takzvané strip bary, které poskytují striptýzové vystoupení v podstatě kdykoliv. Jak už bylo zmíněno výše, můžete si striptérku objednat i na jakoukoliv soukromou akci. Vždy se ale nezapomeňte obrátit na opravdové profesionály, protože jen profesionální dámský striptýz nabízí dobrou muziku, krásné tělo, usměvavou tvář sexy ženy, atraktivní kostým i skvěle zvládnutou choreografii. Prostě opravdovou show.

Svěřte svou párty do rukou opravdových profesionálek

Striptýz Praha vám nabízí široký výběr striptýzových show, a to od klasického striptýzu, až po kontaktní dámský striptýz či lesbi show. Vámi vybraná dívka vám předvede opravdu nevšední podívanou například v sexy kostýmu policistky, vojandy nebo třeba kočky. Vše na vaše přání. Striptýz si můžete objednat přes formulář na jejich webových stránkách. Dámský striptýz nabízí převážně v Praze, ale za příplatek pro ně není problém celou show zajistit i mimo hlavní město.

Komentáře