Zajímavosti

Dětské hřiště na Vaší zahradě

Nastěhovali jste se do svého domů snů, na který jste se tolik těšili. Má vše na co si můžete vzpomenout – velkou zahradu, bazén a přeci máte pocit že něco chybí? Nebo ten pocit mají Vaše děti? Chybí jim na zahradě místo určené jen čistě pro dětské hry, místo kde by mohli dovádět a skotačit a nemuseli na daleké dětské hřiště? Pokud víte o čem píši, tak možná právě pro Vás je určen tento článek. Přeci dětská radost je to co nejcennější co může každý rodič získat a věřte mi, zde čeká pořádná porce nadšení.

Podobný “příběh” jsem absolvoval minulý rok. Koupili jsme si dům na kraji Prahy. Vše nemělo chybu – dům byl prostorný, zahrada byla prostorná přesně tak jak jsem si ji přáli, do města nebylo daleko ale přeci jen na jednu věc jsme zapomněli. Dětské hřiště bylo poměrně daleko a nedostatek času nás nutil dětem často říkat NE. Našli jsme však řešení.

Z minulého zaměstnání  jsem měl zkušenost s dětskými hřišti a vím tak, že dnešní dětské hřiště je na hony vzdálené tomu co jsme znali z našich dětských let. Rozhodl jsem se zjistit situaci na trhu. Z několika firem, které se výrobou dětských hřišť zabývají se mi nakonec zalíbila firma Flora servis sídlící v Brně.

Proč zrovna tato firma? Důvodu se našlo hned několik. Pro mě byla samozřejmě důležitá cena zvolených prvků, která byla velmi příjemná. Manželka zase docenila použití kvalitních materiálů a několik certifikátů, které firma vlastní a zaručují tak její prověřenost odborníky. Velmi příjemná pak byla také garance minimální životnosti jednotlivých prvků až 10 let. To vše nás vedlo k rozhodnutí vybrat si naše dětské hřiště na zahradu právě u této firmy. Vše jsme si pohodlně propočítali na chytrém kalkulátoru ceny a opravdu se nám také líbilo virtuální hřiště. Můžete se tak podívat na celé hřiště opravdu očima dítěte. No a samozřejmě finální schválení provedli naše dítka, který se samozřejmě vše líbilo nejvíce. A aby to nebylo málo, i manželka si zde vybrala z široké nabídky houpačku na zahradu.

No a dnes jsme spokojenými rodiči spokojených dětí, které mají na své zahradě dětské hřiště. Takže až jednou Vy nebo Vaši přátelé budou řešit podobné příjemné problémy, vzpomeňte si že i v tomto oboru se dají najít opravdoví profesionálové – firma Flora servis.

Komentáře