Zajímavosti

Díky clip in vlasy budete mít krásnou hřívu kdykoliv si vzpomenete

Snad každá žena by chtěla mít krásné, dlouhé a husté vlasy. Avšak ne každá má to štěstí, aby se s touto předností už narodila. V dnešní době je naštěstí mnoho možností, jak své vlasy prodloužit i zhustit a cítit se tak opravdu krásně. Jednou z nich jsou vlasové sponky, clip in hair – clip in vlasy, které patří k nejsnadnější domácí metodě prodloužení vlasů.

Proč zrovna clip in vlasy?

Jedná se opravdu o skvělou metodu, při které vlasy pomocí malých sponek připevníte ke svým kořínkům. Díky clip in vlasy tak můžete vypadat skvěle za opravdu krátkou dobu a zvládnete to naprosto sama bez jakékoliv pomoci. Prodloužené vlasy nevypadávají, nejsou zničené ani jinak zacuchané.

Nespornou výhodou této metody je kreativita – můžete je nosit kdykoliv chcete, můžete je fénovat, žehlit, natáčet a tepelně upravovat i různě měnit jejich barvu pomocí přelivů. Což se doporučuje hlavně u clip in hair, které jsou vyrobeny z přírodních vlasů.

Obliba této metody je ze všech výše uvedených důvodů opravdu veliká a stává se čím dál více vyhledávaným způsobem. Díky nim si může každá žena vykouzlit na hlavě dokonalý účes bez ohledu na její věk či kvalitu jejich vlasů.

Jak o ně pečovat?

Clip in vlasy se nijak nemastí, a proto nepotřebují tak časté mytí, jako ty vaše. Zpravidla je potřeba je umýt 1-2x do měsíce klasickým šampónem. Aby nedošlo k zacuchání, je dobré mýt každý pás zvlášť. Nezapomeňte ani na důkladné opláchnutí a použití kondicionéru, bezoplachového séra nebo vlasovou masku, kterou můžete nechat působit delší dobu.

Kde je koupit clip in vlasy levně?

Clip in vlasy levně nakoupíte na eshopu tvojevlasy.cz, které vám nabízejí celé sady vyrobené z 100% lidských vlasů. V tomto obchodě jsou různé délky i odstíny černé, hnědé a blond. K základním délkám patří 30 cm, 45 cm, 51 cm a 61 cm. Celý obvod hlavy vám pokryje 18 spon, které tvoří 8 vlasových pásů. Kromě širokého sortimentu zboží budete mít u této společnosti poštovné zdarma u platby předem, dostanete dárek ke každé objednávce i slevu 10% pokud budete jejich fanouškem na facebooku. Zapomeňte na prodlužování vlasů drahými metodami, prodloužení clip in vlasy nebylo nikdy jednodušší, a za skvělé ceny.

Komentáře