Zajímavosti

Díky kartáči Tangle Teezer bude česání vlasů zábava

Vlasy jsou ozdobou každé ženy, proto by se o ně měla starat, a to ať jsou krátké nebo dlouhé. Vždy by měly být lesklé, pevné a hlavně zdravé. Kromě vlasové kosmetiky je také důležité používání správného hřebenu, protože i on může přispívat ke zdraví vlasů a neničit je.  A právě takovým hřeben je kartáč Tangle Teezer.

Rozčeše a nijak nepoškodí

Kartáč Tangle Teezer je originální kousek, který je jedinečný především díky svým ohebným štětinám. Jeho autorem je zkušený kadeřník toužící svým klientkám dopřát to nejlepší. Tangle Teezer navrhnul tak, aby dobře rozčesával i mokré a zacuchané vlasy, neztenčoval vlasové konečky a dodával vlasům objem i lesk.

Jak hřeben funguje

Princip rozčesávání je jednoduchý. Pokud při česání narazíte na zacuchané vlasy, ohebné štětiny se ohnou, a tím pádem vlasy nevytrhávají ani nijak neztenčují. Právě díky tomu zůstává vaše kštice objemná, bez oslabených konečků a navíc lesklá.

Typy Tangle Teezer

Nejdříve se na trhu objevil v provedení The Original. A až po prvotním úspěchu začaly vznikat různé modifikace tohoto kartáče. Například typ pro rozčesávání mokrých vlasů AQUA Splash nebo SALON Elite, který se hodí pro rozčesávání jak mokrých, tak suchých vlasů a navrací jim přirozený lesk. Tento typ je skvělou variantou i pro používání ve sprše, protože je dutý a nedrží se v něm nikde voda. Hřeben by měl být nedílnou součástí kabelky každé ženy, a proto je tady varianta COMPACT Styler. Právě on má ideální tvar pro česání, ale také praktickou krytku na štětiny. Výrobce myslel i na vlasy vašich ratolestí –  MAGIC Flowerpot je totiž přizpůsoben velikosti dětské hlavičky a má praktické pouzdro na gumičky do vlasů. Při česání tak už nebudete muset nic hledat.

Kde hřeben koupit

Velký výběr kartáčů Tangle Teezer koupíte na e-shopu a-vlasy.cz, kde na vás čeká i široký sortiment vlasové kosmetiky nebo kadeřnických potřeb.

Komentáře