Zajímavosti

Dopřejte si i vy netradiční exotickou dovolenou

Ať už máte povahu dobrodružnou nebo romantickou, určitě je vašim snem exotická dovolená, po které touží opravdu velké množství lidí. Spalující paprsky, azurové nebe, krásné písečné pláže, kultura vzdálených zemí, skvělé jídlo, z nichž se vám budou sbíhat sliny ještě několik dní i divoké mořské vlny, to všechno lidi právě na této dovolené láká. Ačkoliv v Evropě najdete mnoho krásných oblastí stojících k vidění, tak přesto zde nenajdete místo, které by před vámi nenavštívilo mnoho turistů, nebo tam nebyli přímo s vámi. Na exotické dovolené budete objevovat nepoznané, prozkoumáte daleké země a zažijete mnoho zážitků s „domorodci“. Daleké exotické země jsou zkrátka hitem číslo jedna.

Exotická dovolená = dovolená snů

 

Možná že letos toužíte po něčem novém i vy a to nejen proto, že za okny je zima a z oblohy se za nedlouho bude sypat sníh, ale možná proto, že vás už nebaví klasická letní dovolená ve stereotypních prázdninových destinacích. Nyní je nejlepší doba, kdy si dovolenou koupit a vydat se za novými zážitky. Vydejte se do africké Keni, prozkoumejte úchvatnou přírodu Nepálu, poznejte kulturu Tibetu, relaxujte na plážích Havaje, nebo ochutnejte nejlepší rum na Kubě, kde si navíc v těchto rytmech také zatancujete. Zkrátka na exotické dovolené můžete cokoliv – odpočívat, cestovat, prozkoumávat i poznávat.

exoticka_dovolena

Luxusní dovolená šitá přímo na míru

 

Díky cestovní kanceláři Monoi, která pořádá zájezdy na míru pro všechny, kteří touží po nezapomenutelných zážitcích daleko od svého domova, můžete prožít opravdový luxus na nejrůznějších místech světa. Můžete si užívat přepych špičkových resortů, božský klid na ostrovech i pestrý život místních obyvatel v divokých městech. Monoi je na českém trhu od roku 1996 a za tuto dlouhou dobu se naučila dokonale plnit sny všech lidí. Masová turistika jim opravdu nic neříká a každá dovolená je šitá jedinci přímo podle jeho představ, a proto je při její rezervaci osobní setkání či alespoň telefonický rozhovor povinností, protože jen takto bude vaše dovolená opravdovým zážitkem. Prohlédněte si jejich širokou nabídku, vyberte si svou vysněnou destinaci, zarezervujte letenky, kontaktujte zaměstnance Monoi a hurá za dobrodružstvím a poznáváním nových míst. Nenechejte své sny už na nic čekat a svěřte je do rukou opravdovým profesionálům na exotické dovolené.

Komentáře