Zajímavosti

Ekonomické bydlení s kvalitním okny

S přítelkyní jsme se rozhodli po dvou letech strávených v pronájmech nastěhovat do vlastního bydlení. Doba strávená v podnájmech byla vyčerpávající a těšili jsme se na konečně na svůj byt. Po dlouhém rozhodování limitovaném financemi jsme se rozhodli pro byt ve velmi pěkné lokalitě Prahy. Naše nadšení však velmi záhy pokazil nepříjemný fakt, na který jsme v prvotní euforii zapomněli. Byt byl sice velmi hezký, co mu chybělo na prostornosti nahrazoval blízkostí do centra Prahy, ale bylo v něm chladno. Bohužel v zimě jsme zjistili, že náklady na vytopení bytu na příjemnou teplotu jsou velmi vysoké a začali jsme hledat příčinu. Netrvalo dlouho a problém jsme pojmenovali, byla to stará netěsnící dřevěná okna.

Plastová okna
Plastová okna

Bylo nám samozřejmě jasné, že musíme rychle nalézt řešení. Kamarád nám doporučil firmu Dafe Plast z Jihlavy. Ukázalo se, že firma Dafe Plast má pobočky po celé republice, pro nás bylo ale důležité, že také v Praze. Po první návštěvě jsme byli opravdu rádi, že jsme nechali řešení našeho “problému” opravdovým profesionálům. Prvotní zaměření a cenová nabídka byla zdarma, a protože byla velmi příznivá tak jsme si “plácli”. Stejně rychle, jako proběhlo zaměření, proběhla také výměna starých dřevěných oken za nová plastová okna. Pracovníci firmy nás upozornili, že výměnou oken se zlepší izolační vlastnosti až o 76%. Brzy jsme měli zjisti, že se opravdu nemýlili. Byli jsme spokojeni.

Firmu Dafe Plast můžeme opravdu doporučit a to nejen při poptávce po plastových či hliníkových oknech. V jejím sortimentu naleznete také zimní zahrady, dveře, okenní profily či kování.

Komentáře