Zajímavosti

Elegance i pohodlí zároveň

Boty a kabelky…která z nás by je ráda nenakupovala. My ženy jsme schopny si prohlédnout každý obchod, ve kterém se nachází dostatečné množství bot a minimálně dvoje si vyzkoušet, i když zrovna žádné nutně nepotřebujeme. S kabelkami je to podobně, prostě nás lákají. Oba tyto sortimenty patří ke každé ženě a bez bot a kabelky žádná z nás neopustí domov. Proto bychom při výběru tohoto zboží měly dbát nejen na vzhled, ale také na kvalitu, pohodlí, funkčnost i praktičnost.

Dvě originální značky

Již dávno jsou pryč doby, kdy byly IN boty vyrobené z kůže, či jiných tradičních materiálů. V dnešní době i při výrobě obuvi hrají prim neotřelé materiály. Nic to ale nemění na tom, že by boty ve vašem botníku měly být pohodlné a zároveň elegantní. Pokud chcete skloubit všechny tyto vlastnosti, vyberte si boty Melissa, které jsou vyrobeny z ohebného plastového materiálu Melflex. Tato obuv patří k brazilské značce, která je na trhu již 30 let a opravdu netradičně pojímá celou módu. Kromě slibovaného pohodlí vám zajistí neotřelý design jak v typu obuvi, tak v barevném provedení. Plastové boty Melissa jsou vyráběny z hypoalergení, zdravotně nezávadné a recyklovatelné složky. Jsou voděodolné, ohebné, přizpůsobivé a navíc vám svým voňavým materiálem provoní celý botník. No řekněte, nestojí to za to? Jednou vyzkoušíte a už neobujete žádné jiné! K takovéto jedinečné obuvi si musíte pořídit i stejně originální kabelku. Na výběr máte z nepřeberného množství, pokud ale toužíte po osobitém stylu, zvolte kabelu značky Guess. Ta patří k americké oděvní společnosti a je na trhu již 27 let. Díky své nápaditosti patří kabelky Guess k vyhledávaným kouskům do vaší sbírky. Tyto kabelky se staly moderním doplňkem, který podtrhuje váš celkový styl oblékání. Různé barvy, typy i velikosti kabelek zvýrazní vaši krásu a dodají vám potřebnou eleganci, ženskost i šarm.

Kabelka Guess
Kabelka Guess

Pohodlné boty Melissa i kabelky značky Guess nakoupíte z pohodlí vašeho domova na my-store.cz. Obohaťte svůj šatním o tyto dvě originální značky a uvidíte, že do společnosti již s ničím jiným nevyrazíte!

Komentáře