Zajímavosti

S ENII-NAILS vám budou všechni závidět vaše gelové nehty

gelove_nehty

Zase zlomený nehet, nebo roztřepené konce? Vaše ruce zkrátka nevypadají dobře, protože vaše nehty nejsou upravené, a to i přesto, že si kupujete vitamínové doplňky a mažete je olejíčkem? V případě, že tohle všechno pro své nehty podstupujete a ony stále nevypadají hezky, věřte, že to bude z části i genetická dispozice. V dnešní době ovšem nemusíte zoufat, protože jsou tady gelové nehty, které lehce zakryjí veškeré nedostatky. Právě ony zaručí, že vaše ruce budou vypadat vždy pěkně i elegantně.

Dříve, než si řekneme, která značka je podle nás z nehtové kosmetiky na našem a slovenském trhu nejlepší, pojďme se podívat na výhody, ale také drobné nevýhody gelovek.

Proč se stát majitelkou gelových nehtů

V první řadě se vyznačují vysokou trvanlivostí, pružností, odolností a přirozeným vzhledem. Jsou vyrobeny z materiálu, který je částečně prodyšný, a proto nehrozí, že by se na vašem přírodním nehtu rozvinula nějaká plíseň či jiné onemocnění. Další výhodou je trvanlivost laku, jenž se neloupe a vydrží do doby dalšího doplnění gelu.

Ač se vám to může zdát nepravděpodobné, tak i tyto nehty mají pár nevýhod. Oproti jiným umělým nehtům jsou měkčí a snadněji může dojít k jejich zlomení. K dalším z nevýhod patří hlavně časová a finanční zátěž. Co si budeme povídat, ale tvorba vaší nové „okrasy“ nebude zadarmo a strávíte u ní asi 60 – 90 minut. A to ani nemluvíme o pravidelném měsíčním doplnění, bez kterého by ztratily to kouzlo krásy a jedinečnosti.

Avšak i pro vás, které nemají na „rozhazování“ máme skvělou zprávu, a tou je, že si gelové nehty můžete udělat doma. Pokud nejste dostatečně zručná a šikovná, určitě se ve vašem okolí najde nějaká kámoška, která to zvládne, a navíc ji to bude bavit. Možná tolik, že se rozhodne udělat si certifikovaný kurz či školení.

Gelové nehty
Gelové nehty

ENII-NAILS kvalitní nehtová kosmetika

K tvorbě gelových nehtů budete potřebovat sadu pro nehtovou modeláž. V tomto případě je dobré vždy vybírat z profesionální a prověřené firmy, protože nekvalitní kosmetika by mohla udělat více škody než užitku. Ke kvalitě rozhodně patří značka ENII-NAILS, která je na trhu již desátým rokem. Tato značka se zaměřuje na gelový systém i design nehtu. Z jejich portfolia zboží si vyberete barevné i UV gely, UV lampy, parafínové vany, pilníky, odsávačky i mnoho dalšího zboží, které je nezbytné pro tvorbu gelových nehtů i pro každé profesionální nehtové studio. Odteď už jen krásné ruce.

Komentáře