Zajímavosti

Erotické masáže u vás doma? Žádný problém!

Erotické masáže si oblíbili lidé po celém světě, protože jim slouží jako předehra před sexem. Díky masáži se vzruší jak člověk, který ji provádí, tak druhý, který si ji užívá. Proto stojí za to si takovou předehru vyzkoušet. Výhodou je, že k tomu nepotřebujete nic nevšedního, co byste doma neměli.

Erotickou masáž zvládnete i vy!

Člověk nemusí být hned profesionál, aby si tuto slastnou aktivitu mohl doma vyzkoušet. Nezáleží na tom, že ji neprovede perfektně a do detailu, ale jaké bude mít účinky na druhou osobu. Účinky samozřejmě pocítí i sám na sobě.

Požadovanými účinky jsou:

· naprosté uvolnění,

· odstranění stresu a stresujících myšlenek z hlavy,

· vzrušení,

Aby tato erotická masáž dosáhla alespoň nějakých kvalit, bude potřeba věnovat trochu času přípravě. Měl by být vybrán vhodný prostor. Většinou se jedná o ložnici, protože se v ní nachází pohodlná postel a celkově je ložnice brána jako svatyně všech intimních hrátek. Zatažené žaluzie nebo závěsy pomohou navodit správnou atmosféru. V místnosti by mělo být dostatečné teplo, zapnuté topení nebo přímotop se o to postarají. Na samotnou masáž bude potřeba esenciální přírodní olej (v případě nouze lze použít krém, olej je však vhodnější). Oba se budou cítit lépe, když budou vykoupaní, čistí a voňaví.

Postup u domácí erotické masáže

Začít se musí pomalu, hlavně se nesmí na nic spěchat. Masírování často zastupuje předehru, takže akt samotný přijde až později. Ne vždy se ale musí jednat o předehru, páry ji také berou jen jako příjemně strávený a vzrušující čas se svým partnerem.

Záda

Pamatovat by se v první řadě mělo na to, že olej by měl být minimálně v teplotě těla, aby se masírovaný cítil příjemně. Jestliže je chladnější, stačí ho zahřát v rukou. Jako první se bude věnovat pozornost zádům. Na ta se nanese olej po celé jejich ploše. Pomalými a smyslnými pohyby se roztírá nejprve od beder a následně až ke krku a šíji. Nejen záda mohou představovat první část těla, na kterou se lze zaměřit, může jí být i hlava.

Chodidla

Může se to zdát jako skok daleko od zad, ale přesun k chodidlům má svůj smysl. Kdyby se pokračovalo u nohou, masírovalo by se moc blízko intimních partií. Chodidla jsou erotogenní zóna, která bývá občas opomíjená. Množství času, které se na erotickou masáž chodidel věnuje, záleží především na tom, jak se to masírovanému líbí, někteří lidé jsou lechtiví a nesnesou doteky na chodidlech.

Nohy a hýždě

Následuje plynulý přechod k lýtkům. Věnování se této oblasti většinou nezpůsobuje vzrušení, nemusí se tím tudíž strávit tolik času. Masírování stehen už ale nejednoho trochu vzruší, obzvláště když se doteky začnou přibližovat k vnitřní straně stehen a análnímu otvoru.

Hrudník

Hrudník se přímo nemasíruje, spíše se jemně přejíždí prsty. Velkou pozornost si zaslouží především prsa a bradavky. Ty se mohou sát, lízat, jemně mačkat nebo masírovat. Vzrušení masírovaného se rapidně zvyšuje.

Intimní partie

Účelem této masáže není masírovaného manuálně uspokojit. Spíše se usiluje o to, aby byl uspokojen touto aktivitou jako celkem. Intimním partiím se sice věnuje hodně pozornosti, ale nelze si to plést s klasickou masturbací. Intimní partie se mohou (stejně jako bradavky) laskat mnoha různými způsoby. To vše za použití oleje, takže vše krásně klouže.

Zakončení erotické masáže

Masírovaný může (ale rozhodně nemusí) vyvrcholit, záleží to na mnoha okolnostech. Je také možné, že ani nebude chtít, protože si to nejlepší bude chtít užít až při samotném sexu, který taktéž následovat může, ale nemusí. Jednoznačně se ale jedná o předehru, která každému udělá radost a pravděpodobně ho i rozpálí. Na duchovno a psychiku je pak více zaměřená tantrická masáž, o které se lze více informací dozvědět v tomto článku.

Komentáře