Zajímavosti

Pohodlné a sexy! Máme tip pro vaše zadečky

Taky se dřete v posilovně, ale pořád nemáte vytoužený tvar zadečku? Potřebovala byste ho ještě lépe vytvarovat, ale už to zkrátka cvičením nejde? Pak pro vás máme skvělou zprávu. Na trhu jsou totiž kalhoty, které váš zadek vytvarují a pozvednou. Jedná se o takzvané Freddy jeans. Už jste o nich někdy slyšela, ale nic bližšího vlastně nevíte? Pak se v dnešním článku dozvíte všechny potřebné informace o těchto kalhotách, které má v oblibě stále více žen. A pokud si myslíte, že nefungují, tak se mýlíte.

Push up efekt

Freddy jeans nejsou na našem trhu dlouhou dobu a do České republiky přišly ze zahraničí. Jedná se o moderní kalhoty vyráběné ze speciálního pružného materiálu skládající ho se z 80 % z bavlny a 20 % z elastanu. Freddy jeans mají ale také originální střih, který dokonale upozorní na váš zadeček. Tento jedinečný střih spolu se skvělým materiálem zajistí push up efekt. Dojde tak nejen ke zpevnění zadečku, ale rovněž k mírnému nadzvednutí. Díky speciálnímu střihu i šití jsou kalhoty maximálně pohodlné, pružné a padnou každé ženě, která chce upozornit na své krásné pozadí. Navíc tyto push up jeansy sedí na všechny typy postav. Uvidíte, že si je zamilujete i vy. Díky kalhotám s push up efektem jednoduše upozorníte na svůj zadeček, který bude vypadat ještě lépe a pevněji.

Koupit si můžete také Freddy kalhoty

Kromě jeansů na našem trhu existují i Freddy kalhoty, které se vyrábějí z 78 % bavlny a 22 % elastanu. Kalhoty mají rovněž originální střih pozvedající zadeček. Takže se klidně můžete rozhodnout i pro ně.

Nakupujte na sexyjeans.cz

Pokud nevíte, kde Freddy kalhoty nebo jeansy koupit, pak vám doporučujeme eshop sexyjeans.cz. Právě zde naleznete široký sortiment tohoto zboží. Vybírat můžete z mnoha barev jeansů i kalhot. V nabídce mají rovněž 7/8 délku, která je teď opravdu moderní. Vyzkoušejte jedny i vy a uvidíte, že si nebudete chtít obléknout už nic jiného.

Komentáře