Zajímavosti

Identifikační náramky vám usnadní jakoukoliv kulturní i sportovní akci

identifikacni_naramky

Pokud jste se už někdy zúčastnili festivalu, párty nebo nějaké jiné kulturní či sportovní akce, jistě jste si všimli, že jste při vstupu obdrželi kolem ruky pásku. Možná, že i vy přemýšlíte o tom, že byste uspořádali nějakou akci, na které by bylo více lidí. Ale ještě přesně nevíte, jak všechno zorganizujete? V tom případě zvažte nákup a využití identifikačních pásků, které vám celou organizaci výrazně usnadní. Pro vaše lehčí rozhodnutí si pojďme říct, jak identifikační náramky fungují?

Místo vstupenky náramky

Každý účastník akce obdrží náramek ihned při vstupu, čímž mu ubude problém s hlídáním vstupenky. Vy jako pořadatelé na první pohled uvidíte identifikační pásky, tak poznáte řádné plátce akce, a můžete odhalit mnoho lidí, kteří by se chtěli na párty dostat nelegálně. Identifikačními náramky také umožňují jednoduché rozlišení klasických návštěvníků od těch VIP, protože jsou k dostání v mnoha různých barvách a lze na ně tisknout text, i obrázek.

 Identifikační pásky zajišťují 100% jistotu zaplacení vstupného

Při jejich použití nemusíte mít strach, že by si je návštěvníci mohli nějak odlepit a předávat mezi sebou – tím pádem se vyhnout zaplacení. Pásky mají totiž koncovku, která toto odlepení znemožňuje. Při pokusu o rozlepení se náramek poškodí, což lze rozpoznat na první pohled.

ID náramky jsou kvalitní a přitom levné

Říkáte si, že by se vám tato možnost vyhovovala více, než vstupenky? Pak není nic jednoduššího, než si identifikační pásky objednat. Nevíte kde? Přece na id-naramky.cz, což je internetový obchod specializující se na jejich prodej. Všechny náramky jsou vyrobeny z materiálu TYVEK – polyetanových vláken, které zajišťují jejich odolnost. Navíc obsahují číselné rozlišení, jež napomáhá k identifikaci návštěvníků. Čísla lze lehce použít při tombole, či welcome drinku a podobně. Jejich pásky jsou potisknuty pomocí digitální technologie, jsou voděodolné a opravdu zajišťují 100% jistotu jednoho použití.

Pásky TYVEK vám ušetří nejen spoustu starostí při organizaci akce, ale zajistí vám také její hladký a bezproblémový průběh. Při objednání je budete mít doma do druhého dne. Pokud toužíte po potisku, budou k vám odeslány za 1-2 dny. Samozřejmostí je i osobní odběr, a to v kamenné pobočce na Praze 2.

Identifikační náramky TYVEK
Identifikační náramky TYVEK

Komentáře