Zajímavosti

Instantní zvýšení výkonu nejen při sportu – kyslík!

Kyslík v plechu

Kyslík  je pro naše tělo zázračný elixír života. I při krátkodobé absenci přísunu kyslíku cítíme příznaky jako je pocit slabosti nebo nepozornost. Po obnovení přísunu kyslíku tyto symptomy rychle odeznívají. Dlouhodobější nedostatek se projevuje ztrátou paměti, halucinacemi a problémy  s motorikou. Pokud je lidské tělo bez přísunu kyslíku déle než 5 minut, dochází k odumírání mozkových buněk. Srdce funguje dále, ale dochází k odumření mozku a komatu.

Jak využít kyslík pro zlepšení výkonů?

 

Lidské tělo na absenci,nebo naopak přísun kyslíku reaguje velmi rychle. Tohoto faktu si všimlo již mnoho vědců hledajících způsob, jak pomoci sportovcům s vyššími výkony a rychlejší regenerací. Výzkumy potvrdily, že inhalace kyslíku dokáže zvýšit výkon sportovce až o 18% a v neposlední řadě pomoci organismu s regenerací po vrcholném výkonu.

Nyní je kyslík dostupný všem díky výrobku MOUNTAINAIR. Jedná se o koncentrovaný kyslík v plechu. Kyslík ocení zejména sportovci při náročných sportovních aktivitách. neobejdou se bez něj jistě horolezci, cysklisté a kanoisté. Vhod přijde také při paraglidingu nebo vysokohorské turistice.  Díky jeho blahodárným účinkům se hodí také pro starší lidi. Své uplatnění najde také při regeneraci po náročné párty nebo těžkém pracovním dnu plném stresu.

 

cyklo

Kde koupit a co vlastně získám?

 

Kyslík vám dorazí v plechovce. Jedna plechovka vystačí pro cca 75 nádechů s délkou dvě sekundy. Plechovce jsou velmi lehké a proto je přenos snadný. Cena plechovky je 289 Kč a v případě nákupu více plechovek je cena výhodnější.

Co přináší kyslík kromě zvýšeného výkonu při sportu:

– zlepšuje koncentraci a paměť

– zlepšuje spánek

– zpomaluje stárnutí

– posiluje odolnost organismumá

– léčivé účinky

– léčí kocovinu, odstraňuje negativní účinky alkoholu

– zklidňuje a stabilizuje nervový systém

– přispívá k dobré náladě

Kyslík v plechovce rozhodně doporučujeme do každé situace. Energetické nápoje jsou minulostí!

Komentáře