Zajímavosti

Jak zpestřit intimní život v partnerském vztahu

Není nic překvapivého, že čím je vztah dlouhodobější, tím stereotypnější se může zdát. Postupem času se vztah stává něčím, co bereme jako samozřejmost a ne jako dar, o který bychom se měli starat, aby nám přinášel radost a fungoval. Bez tohoto uvědomění a péče o vztah se již mnoho partnerství rozpadlo.

V neposlední řadě je třeba pečovat o vztah i po sexuální stránce. Je totiž jedním z pilířů, který vztah drží. Že byste se o intimní partnerský život rádi starali, ale nevíte jak? Přinášíme vám pár tipů pro inspiraci.

Za zavřenými dveřmi…

Snila jste o kariéře herečky? Tak nyní můžete oprášit svoje divadelní sklony a využít je pro okořenění partnerského života. Skvělým způsobem, jak se odreagovat a současně rozdmýchat plamen vaší vášně, je hraní rolí. Ať už se vžijete do role pečlivé zdravotní sestřičky, nevinné školačky nebo dominantní policistky, vašeho partnera příjemně překvapíte. A on vám to jistě mnohonásobně oplatí.

Chci tě vlastnit a ovládat

Nyní zabrousíme k trošku pikantnějším praktikám. Jde o kombinaci vášně, podřízenosti a nadřízenosti a možná trošky bolesti či nepohodlí. Mnoho mužů je dominantních a v intimních hrátkách by rádi měli nad svou partnerkou moc. Záleží na každém páru, aby si určil pravidla a praktiky, které chtějí provozovat. Dominantní samozřejmě nemusí být vždy muži. Je mnoho žen, které s radostí dají svému muži malý výprask.

Pokud jde o dominantnějšího partnera, měl by přesně vědět, kam až může zajít. Submisivní partner naopak musí dát jasně najevo, kde jsou hranice. Nejvhodnější je si předem domluvit scénář, kterého se pak oba budou držet. Vždy spolu komunikujte a určete si heslo, po jehož vyřknutí hrátky okamžitě skončí.

Já, ty a gumový kamarád

Před mnoha a mnoha lety učinili lékaři objev. Pokud je žena dlouhodobě nespokojená, „chyba“ je v jejím pohlavním ústrojí, které je třeba stimulovat až do ženina uvolnění, které nastolí zpět dobrou náladu a „poslušnost. Přivádět ženy k orgasmu bylo ale natolik namáhavé, že někdo musel přijít s vynálezem… A tak přišel na svět první model vibrátoru. Jeho novější modely mohou pomoci k větší spokojenosti i dnes. A nemusíte skončit pouze u vibrátoru, sexshopy jsou doslova přeplněné nejrozmanitějšími pomůckami, které vás i vašeho partnera jistě potěší.

Dotek, který pohladí tělo i duši

Máte rádi masáže? A co takové masáže, které se nebudou věnovat jen klasickým místům, jako jsou záda, krk či končetiny. Erotické masáže jsou vítaným zpestřením pro každého, kdo by rád a zkusil něco nového a netradičního. Velmi oblíbená je tantrická masáž, která se zaměřuje nejenom na fyzickou rozkoš, ale také na duševní a duchovní propojení. Sex je vnímán jako něco nadpozemského, jako spojení na jiné úrovni, než jakou běžně můžeme poznat. Pokud rádi experimentujete a chcete se nechat inspirovat, za vyzkoušení stojí i nuru masáž speciálním gelem. A pokud masáž absolvujete v páru se svým partnerem, můžete se těšit na vskutku obohacující zážitek.

Komentáře