Zajímavosti

JIPKA – vaše jazyková intenzivní péče

 „Kolik řečí znáš, tolikrát si člověkem“ lidová moudrost, nebo jenom prázdná slova? Osobně si myslím, že toto rčení pravdivé je. Čím více člověk umí jazyk, tím větší možnosti má jak v pracovním uplatnění, tak i v osobním životě. Umět jazyk ovšem neznamená umět pouze pozdravit, nebo se naučit další jednoduchá slovíčka. Znamená to se plynně domluvit a rozumět rodilým mluvčím, zapojit se do konverzace a smysluplně reagovat. V dnešní době plným možností vycestovat kdekoliv na světě, žít tam, pracovat, nebo pouze cestovat je studium jazyků velmi důležité.

Tohle jsem si uvědomila i já a rozhodla jsem se jazykům věnovat naplno. K svému studiu jsem si vybrala jazykovou školu Jipku. Protože to mám nejblíže do Českých Budějovic, jazyková škola České Budějovice pro mě byla jasnou volbou. Jipka je výborná jazykovka, kde se můžete naučit až 53 světových jazyků. Nabízí skupinovou i individuální výuku, pomaturitní studium i výuku firem. Sympatický kolektiv vyučujících i lektorů se vám snaží vštěpit do paměti všechno potřebné velmi pohodovou výukou. Hodiny probíhají i formou „hry“, kdy se baví snad každý. Navíc probíhá výuka v moderních učebnách, kde se budete cítit příjemně. Prostě zapomeňte na hodiny, kdy jste se trápili ve škole, ve studené třídě, nebo posluchárně s nepříjemnou paní profesorkou.

grafika2

Mým cílem bylo zdokonalení se v angličtině, bez které se dnes neobejde snad nikdo. Němčina přišla na řadu jako druhá, kdy jsem se přihlásila do kurzu pro úplné začátečníky. Musím přiznat, že ani jedna volba nebyla ztráta času a jazykovka Budějovice mě nadchla po všech stránkách. Jak svým přístupem, tak kvalitou, i množství studentů ve skupinách. Jipka je zkrátka jednička v tom co dělá a je to také znát na množství jejich poboček. Jen v Praze je jich pět, další se nachází v Plzni, v Rokycanech a pak v mých oblíbených Českých Budějovicích, kde jsem se zdokonalila v angličtině, naučila se německy a pokračuji ve studiu španělštiny.

Vyber si i ty Jipku a určitě nic neztratíš, můžeš pouze získat a to další zkušenosti s novou řečí! Už se nebudeš bát promluvit v zahraničí ani se nebudeš cítit trapně při některých pracovních schůzkách!

Komentáře