Zajímavosti

Každodenní dávka smíchu

K hezkému ránu patří úsměv. Pokud máte hned ráno dobrou náladu, máloco vám ji zkazí. Proto byste měli přijít na to, co vám udělá radost a vykouzlí úsměv na rtu. Pro někoho to je sport, pro jiné tabulka čokolády. Jestli se ale nechcete cpát sladkostmi, nebo běhat kolem domu jako blázen, máme pro vás ještě jeden tip, a tím jsou vtipy.

Co je vůbec vtip a kdy se tady objevil?

Vtip neboli anekdota popřípadě i fór je krátké vyprávění, jehož účelem je pobavit všechny, kteří jsou ochotni naslouchat. Vtipy jsou založeny ve většině případů na dvojsmyslnosti, absurditě i paradoxu. Většinou jsou stručné a směřují k pointě. Ty nejlepší vtipy se šíří ústním podáním, ale také psaným textem a to v dnešní době nejčastěji na internetu. Vtipy se objevovaly již v 6. století n.l. a byl to například Prokopiův spis s názvem Anekdota a obsahoval přísně utajované příběhy ze života císaře Justinina. Nejstarší anekdoty jsou pak dochovány z řečí a kázání, objevovaly se i v kronikách, ale také v satirách. Jejich historie je opravdu dlouhá a lidé si s věcí dělají stále větší srandu a vymýšlejí nové a nové vtipy.

O vtipech už víte asi vše, co potřebujete a teď vám prozradíme, kde ty nejvtipnější vtipy najít, abyste se mohli každý den smíchy popadat za břicho. Na magoor.cz vás čeká každodenní dávka fórků a to různých témat. Samozřejmostí jsou vtipy o sexu, manželství, důchodcích, škole, policii a mnoha dalších. Najdete zde největší sbírku nejlepších vtipů na internetu, a pokud nechcete ani o jeden přijít zapište se do odběru newsletteru a vše vám bude chodit pohodlně na váš email! Každý den s úsměvem, každý den s magoorem. 🙂

Komentáře