Zajímavosti

Kolik řečí znáš, tolikrát si člověkem

Dovolená a cestování patří hlavně k létu, a čím více člověk cestuje, tím více si uvědomuje, jak je důležité se umět ve světě domluvit. Zkrátka čím více řečí znáte, tím větší máte ve svém životě možností. Sbalit si kufr a žít v zahraničí, studovat, pracovat a třeba si tam najít životního partnera. K tomu všemu potřebujete nejen odvahu, ale také dobrou znalost jazyka a to takovou, že se plynně domluvíte s rodilými mluvčími, budete umět konverzovat a smysluplně reagovat na otázky.

Jazyková škola Jipka

 

A tohle byl vlastně hlavní důvod, proč jsem se začala jazykům věnovat i já. Nějak už mě nebavilo se v zahraničí domlouvat rukama, nohama a připadat si tak trochu hloupě. Dlouho jsem přemýšlela, kterou školu si vyberu, až jsem na internetu objevila Jipku. Mají pobočky na mnoha místech České republiky, ale pro mě byla jasnou volbou jazyková škola Plzeň, protože právě z tohohle města pocházím. Tato jazykovka Plzeň mě naprosto uchvátila a to jak množstvím jazyků, které se zde můžete naučit (je jich až 53), tak skvělým kolektivem vyučujících i samotnou pohodovou výukou. Jejich hodiny probíhají formou „hry“ v moderních učebnách, kde jsem se cítila velmi příjemně. Opravdu se zde při hodinách nebudete trápit a naučíte se mnohem více, než za celou dobu ve škole, kdy jsme se museli všechno pouze nadrilovat. Ke kvalitní výuce přispívá také malé množství studentů ve skupině, takže každý si zde přijde na své. Pokud ovšem nemáte rádi kolektiv, můžete zde studovat také individuálně. Jipka je zkrátka jednička na jazyky. Ať už si vyberete pro studium Plzeň, nebo jiné město, ať už bude vaší volbou angličtina, nebo jiný jazyk, věřte, že tímto výběrem neprohloupíte.

Pusťte se do studia jazyků a objevte další zkušenosti s novou řečí, která vám otevře cestu do světa. Využijte možnosti dnešní doby, studujte a uvidíte, že se nebudete bát v zahraničí promluvit.

Komentáře