Zajímavosti

Kotvičník zemní má afrodiziakální účinky, díky kterým se zlepší váš sexuální život

Bylinky v minulost hrály v léčení velkou roli. V dnešní době, víme, že mohou pomoci od mnoha neduhů. Jistě k tomuto tvrzení přispěje i znovuobjevení silné rostliny zvané kotvičník zemní, který je považovaný za ryze přírodní afrodiziakum. Že jste o něm ještě neslyšeli? Pak si přečtěte dnešní článek, ve kterém se dozvíte víc.

Kotvičník má mnoho pozitivních účinků

Kotvičník patří k prastarým léčivým bylinám, které mají kromě afrodiziakálních účinků i mnoho dalších předností. Používali ji lidé už ve staré Číně, Indii i Mezopotámii. Jedná se o jednoletou bylinku dorůstající od deseti do padesáti centimetrů. Dnes je rozšířená do všech světadílů a roste například i v Oceánii.

Kotvičník zemní obsahuje velké množství léčivých látek a je poměrně bohatý na vitamín C. Především se využívá jeho nať, ale k léčení lze použít všechny části, protože v každé je něco dobrého pro lidský organismus. U nás se používá zejména pro své afrodiziakální účinky. Co všechno tedy umí tato bylinka probudit? Její pravidelné užívání by se mělo u obou pohlaví projevit výrazným nárůstem sexuálního libida. Pomáhá také k zlepšení nálady a udržení tělesní i psychické mladistvosti. Způsobuje zvýšení hladiny testosteronu až o 30 %, což u pánů zapříčiňuje zvýšení potence. Zlepšuje rovněž mužskou plodnost, léčí stařeckou hyperplasii prostaty a zbavuje pocitu vnitřního neklidu. Ženám tato rostlina zvedá hladinu estrogenů, zmírňuje potíže způsobené klimakteriem a pomáhá odbourávat tělesný tuk.

kotvicnik_forte

Kotvičník Forte ve formě kapek

Pokud se i vy chcete cítit lépe, mít energii a zlepšit svůj sexuální život, zkuste účinky kotvičníku. Ten působí pozitivně také na vysoký tlak a cholesterol, snižuje cukr v krvi a má vliv na celý kardiovaskulární systém i ledviny. Objednat si můžete Kotvičník Forte vyráběný z kvalitně vypěstovaného kotvičníku zemního. Jde o silný extrakt s maximální možnou účinnou látkou této rostliny. Vyzkoušejte kapky na vlastní kůži a uvidíte, že už po dvou dnech ucítíte jejich afrodiziakální účinek.

Komentáře