Zajímavosti

Koukání na prsa prodlužuje život!

Dámy, taky jste si často kladli otázku, proč muže tak fascinují ženská ňadra? A pánové, vy si někdy říkáte, že sami nevíte proč tomu tak je? Máme odpověď pro obě pohlaví, protože vědci zjistili, proč jsou muži na tomto pohledu skoro až závislí.

Existují dvě teorie, proč tomu tak je. Evoluční biologové se domnívají, že muže přitahují ženská ňadra, protože jde o jistý znak jejich dobrého zdravotního stavu a s tím tedy i o znak plodnosti. Jiná teorie zase hovoří o tom, že ženy na sebe poutají pozornost ňadry, protože lidé se jako jedni z mála sexuálně sbližují tvářemi k sobě. Vědci také tvrdí, že muži se o ženská prsa a jejich stimulaci zajímají proto, že při jejich dráždění se z ženského mozku uvolní hormon oxytocin. Ten se běžně uvolňuje při kojení a tím pádem tak vytváří silné mateřské pouto mezi matkou a dítětem. Při sexu a stimulaci ženských prsou tak podobné pouto vzniká i mezi milenci a proto je to pro muže tak důležité!

Ať už je teorie jakákoliv tak němečtí vědci navíc zjistili, že koukání na ženská prsa prodlužují mužům život. Pokud se muži této „činnosti“věnují několik minut denně, snižujete u nich riziko infarktu i mrtvice a to o polovinu. Tímto si muži mohou prodloužit život o 4 až 5 let. No, co tomu pánové říkáte? To už je dobrý argument pro vaše dámy, ne? Tohle by mohla pochopit každá tolerantní partnerka, která vás opravdu miluje a chce, abyste s ní tady byl, co nejdéle J. Navíc pro vás máme skvělý tip, aby vám ani jedny ženské prsa neutekly a vy jste mohli všechno sledovat ostře a bez jakýchkoliv problémů. Vyzkoušejte kontaktní čočky, které se vám budou hodit u jakékoliv činnosti J S kontaktními čočky biotrue se vám bude koukat jedna radost!

Komentáře