Zajímavosti

Kupte si stylové hodinky

Rádi byste si pořídili nové hodinky, ale v obrovském množství si zkrátka nedokážete vybrat? Nezoufejte, protože po přečtení dnešního článku v tom budete mít trochu více jasno. Mnoho žen, ale i mužů je už nepovažuje pouze za praktický kousek, ale za módní doplněk a svůj životní styl. Dámské i pánské hodinky totiž umí hravě nahradit i šperk.

Před samotnou koupí si musíte uvědomit, zda chcete univerzální hodinky hodící se ke každému outfitu, nebo něco opravdu originálního k výjimečným situacím. Na našem trhu je široký sortiment zboží s látkovými, koženými, plastovými nebo kovovými pásky.

Minimalistické i zdobené dámské hodinky

U žen jsou velmi oblíbené minimalistické hodinky s velkým kulatým ciferníkem a jednoduchým koženým páskem. Barevných kombinací dámských hodinek je mnoho, ale v posledních letech vede černá i hnědá kůže se zlatým ciferníkem. Jestliže máte v oblibě spíše stříbrnou, pak ani s tímto výběrem nešlápnete vedle. Kromě minimalistického vzhledu si své místo našly i nápadně zdobené hodinky se skládaným či hladkým kovovým páskem. Vybírat můžete ze stříbrného i zlatého provedení a opravdovým hitem je takzvané růžové zlato, které je aktuálně ve špercích velmi oblíbené.

Analogové nebo digitální pánské hodinky

Pánové mohou vsadit na digitální hodinky, které nabízejí odvážný design i lehký materiál. Ty se skvěle hodí jak do společnosti, tak na sport. Klasické analogové hodinky můžete koupit na kovovém nebo koženém řemínku. Velikost i vzhled ciferníku a celkový design je jen na vás a vašem vkusu. Při výběru myslete vždy na to, že i tento módní doplněk je odrazem vašeho vkusu a osobnosti. Oblíbené jsou také opravdu originální dřevěné kousky, které sice nehodí ke všemu, ale věřte, že vaše okolí zaujmou.

Široký sortiment zboží

Na e-shopu hodinky-4pm.cz naleznete široký sortiment dámských, pánských, ale i dětských hodinek. Vybírejte z různých typů, velikostí i provedení. Uvidíte, že právě tady nejdete přesně to, co hledáte.

Komentáře