Zajímavosti

Kupujte ty nejlepší krmiva pro psy

Pokud jste majitelem psa, pak moc dobře víte, že jeho stravu máte pevně ve svých rukou. Protože, kdo jiný by měl rozhodnout o tom, co váš miláček bude dostávat každý den do své misky? Tohle je zkrátka na vás a vy byste pro něho měli vybírat to nejlepší krmivo. Ovšem najít ty správné krmiva pro psy není občas tak jednoduchý úkol, protože psi jsou stejně jako lidé osobnosti a to co chutná a funguje u jednoho, na druhého neplatí. Zkrátka jiný přísun kalorií a potravy bude potřebovat čivava a jiný zase lovecký pes, který je zvyklý hodně běhat. Každé krmivo na trhu obsahuje různé ingredience a různý poměr proteinů, tuku, uhlohydrátu, vitamínů i minerálů a vy byste měli najít to nejlepší pro vašeho psa.  Jak ale najít kvalitní granule, nebo masové konzervy pro psy, aby byli spokojeni?

granule_pro_psy

Jak moc znáte svého psa

 

Začněte s tím, že zhodnotíte zdraví vašeho pejska. Zamyslete se nad tím, jakými zdravotními problémy trpí a za jakých okolností musíte navštívit lékaře. Zda má váš „parťák“ problém se špatným dechem, má tendenci k infekcím očí, trpí průjmy, plynatostí, zda má hezkou srst, nebo je plná lupů, jestli má málo energie, nebo trpí náhlými projevy nepřátelského agresivního psa. Zkrátka zhodnoťte všechny klady a zápory, a jestliže váš seznam odhalí více těch pozitivních věcí nebo jen malou část, tak jste už asi pro něho vhodné krmivo našli. Pokud je tomu ovšem naopak, tak je to právě on, kdo je kandidátem na změnu stravy a to ať už na jiné granule pro psy, nebo jiné konzervy. Podívejte se na stravu, kterou doteď dostával, a všimněte si ingrediencí, které obsahuje, na množství proteinů, tuků i celkové množství kalorií. Tohle asi pro vašeho pejska nebude, a proto se zkuste o stravě poradit s veterinářem a najděte pro něho něco mnohem lepšího. A uvidíte, že změnou žrádla jde ovlivnit mnoho zdravotních problémů a příznaků.

Mnoho kvalitních českých i zahraničních granulí, konzerv i pamlsků pro psy

 

Mujmazlik.cz jsou chovatelské potřeby a krmiva, kde seženete opravdu jen to nejkvalitnější pro vaše čtyřnohé miláčky. Ať už hledáte masové konzervy s velkým množstvím masa, kvalitní složení granulových krmiv, dentální pamlsky pro psy, nebo kosti z buvolí kůže, které se skvěle hodí jako sladké odměna po výcviku. Nakupujte jen to nejlepší pro jednoho z členů vaší rodiny a uvidíte, že se vám odvděčí nejen věrností, ale také tím, že s vámi bude žít dlouhé spokojené roky.

Komentáře