Zajímavosti

Kvalitní konzervy pro psy obsahují vyvážený obsah vitamínů i minerálů

Pokud pravidelně sledujete náš magazín, tak jistě víte, že se nevěnujeme pouze hudbě, ale můžete se zde dočíst i mnoho jiných zajímavostí. Celkem pravidelně se například zaměřujeme na vaše čtyřnohé miláčky a ani dnes tomu nebude jinak.

Správná strava je základem zdraví nejen pro nás, ale i pro naše pejsky. Trh s psím krmivem je opravdu široký a pro mnoho majitelů psů současně i nepřehledný. Také názory na jeho ideální výživu se často rozcházejí. Každý hafan potřebuje jiné složení stravy i dávku. Vše se odvíjí od jeho rasy, stáří, fyzické aktivity i celkového zdravotního stavu.  A jinak tomu není ani u masových konzerv, o nichž si povíme něco více.

Na konzervách se nevyplatí šetřit

Pokud patříte k pejskařům, kteří v krmení preferují konzervy a kapsičky pro psy, zřejmě počítáte s tím, že váš miláček dostává vyváženou stravu plnou vitamínů a minerálů. Avšak můžete se mýlit, protože ne všechny konzervy jsou zárukou kompletního krmiva. Naopak některé levné výrobky neobsahují například dostatek živočišných bílkovin, jež pes jako masožravec potřebuje. Vždy mu proto kupujte kvalitní konzervy. K sortimentu kvality patří například konzervy Brit, které patří k superprémiovým konzervám. Konzervy Brit „Boutigues Gourmandes“ obsahují až 97% masa a k sehnání jsou v několika druzích, jako je kachní, kuřecí, jehněčí či hovězí. Při výběru vždy myslete také na chutě svého pejska, protože i oni mají své individuální preference. Většinou je poznáte podle toho, že některý druh konzervy či kapsičky vytrvale odmítá. Pokud se toto stane častěji, pravděpodobně mu nechutná a je potřeba se poohlédnout a vybrat něco jiného.

Brit Boutiques Gourmandes Lamb Bits&Paté (Jehněčí)
Brit Boutiques Gourmandes Lamb Bits&Paté (Jehněčí)

Strava se vždy odrazí na zdravotním stavu pejska

Pokud svému pejskovi chcete dopřát pevné zdraví a vitalitu, na jeho stravě nešetřete. Protože mnohdy za jeho špatným zdravotním stavem stojí to, že nekonzumuje vyváženou stravu. Vždy se to pak odrazí nejen na kvalitě jeho srsti, chrupu, ale také na kondici.

Můj Mazlík splní všechny potřeby vašeho čtyřnohého kamaráda

Internetový obchod Můj Mazlík vám tyto kvalitní konzervy nabízí. Kromě špičkové značky Brit zde najdete také skvělé značky z USA, Kanady i České republiky. Čeká na vás Teste of the wild, Marp, Artemis, Calibra i mnoho dalších. Dále zde nakoupíte potřeby pro psy od vodítek, misek, hraček až po jejich pelíšky. Můj Mazlík je zkrátka to nejlepší co pro vašeho hafana můžete vybrat.

Komentáře