Zajímavosti

Kvalitní vzdělání v IT se vyplatí

Dokončují vaše děti základní školu a přemýšlíte o navazujícím studiu na střední škole? Pokud patří mezi jejich oblíbené koníčky počítače a výtvarná výchova, přemýšlejte o oboru multimediální tvorba na soukromé střední škole Arcus.

Kvalitní vzdělání je základem úspěchu v profesním životě, proto studium na střední škole nebo gymnáziu v žádném případě nepodceňujte. Práce v reklamní tvorbě nebo v IT je v dnešní době velmi žádanou a proto při čtení tohoto článku neberte informace na lehkou váhu. Tištěná reklama dnes v mnohém ustoupila před digitálními médii. Reklama na internetu a multimediální technologie jsou předzvěstí nového věku. Video, animace a 3d grafika jsou nedílné součásti většiny reklam.

Výuka multimédií kvalitně v Praze

 

Soukromá střední škola cestovního ruchu Arcus sídlící v Praze nabízí ve svých oborech také studium multimediální tvorby. Studiu je díky ubytování umožněno také mimopražským studentům. Ve třídách o maximálně dvaceti studentech je kladen velký důraz na individuální  přístup k žákům. Součástí studia je také výuka cizích jazyků. V prvním roce studia můžete studovat dva jazyky a můžete vybírat mezi angličtinou, němčinou, ruského, španělského a francouzského.
Škola klade velký důraz na elektronickou formu a proto nepřekvapí, že veškeré studijní materiály jsou k dispozici v online účtu každého z žáků. Každý student dostane také při zahájení studia jako bonus Ipad mini. Využít jej  můžou také rodiče, například pro sledování prospěchu svých dětí nejinak než online.

 

multimedialni_tvorba

Technické vybavení a praxe na vysoké úrovni

 

Ve škole se také dostane k velmi kvalitní technice. Učebny jsou vybaveny LCD monitory a dataprojektory. Pro studenty jsou k dispozici barevné kopírky a WIFI připojení.

Technické kreslení a CAD technologie

 

Pokud tíhnou vaše ratolesti spíše k technický oborům, je pro ně určeno studium Autocadu. Jak již název napovídá, učit se zde budou technickému  konstrukčnímu kreslení s programy specializovanými na projektování.
Pokud vás střední škola Arcus zaujala, neváhejte si zjistit více informací.

Komentáře