Zajímavosti

Kvalitní značkové oblečení pro ženy i muže

Levná značková móda

Chcete vypadat dokonale a nevíte, jak toho docílit? Pokud je tomu skutečně tak, máme pro vás několik tipů, jak se stylově obléknout. A to nejenom v souvislosti s hudebním stylem, který máte rádi, ale třeba i v souvislosti s událostí, na jakou se chystáte, nebo v souvislosti s ročním obdobím.

Je léto – volte něco volnějšího

Dlouhé hodiny slunečního svitu, nebe bez mraků, bezvětří a vysoké teploty. To je období léta, které doslova svádí být celý den u vody. Pokud to nejde, je dobré zamyslet se nad správným oblečením, která nás zaručeně nezklame. Nejprve se zaměříme na ženy, pro které jsou ideální volbou letní šaty. Ty by měly být lehké, mohou být s odhalenými rameny a kratšího střihu. Důležitý je i lehký, ideálně prodyšný materiál. Podobné vlastnosti ale mohou splňovat třeba kombinace tílka a sukně, což je také velmi dobrá a pohodlná varianta. Hodí se:

  • Na volnočasové nošení
  • Na posezení v kavárně či restaurační zahrádce
  • Jako pohodlný outfit na festival

Muži samozřejmě volí něco podobného. Nejlépe volnější a prodyšná trička z bavlny, ke kterým jsou správnou volbou kraťasy. Kalhotám je dobré se během léta co nejvíce vyhýbat. Pokud to společenská situace nevyžaduje.

Co na nohy?

V létě je třeba přirozeně řešit také správnou obuv. Její výběr nemusí být nic složitého, pokud budeme vědět, čeho se máme konkrétně držet. V první řadě platí, že i bota by měla být prodyšná. Hitem tedy mohou být jak žabky, tak i sandály. A to jak v dámském, tak i pánském provedení. Pokud potřebujeme botu uzavřenou, je dobré vyhnout se kůži a podobným neprodyšným materiálů. Dobré je vsadit na osvědčené možnosti, jaké přináší výprodej Converse. Tato značka se pyšní nejenom obuví s unikátním a povedeným designem, ale i tím, že plátěný materiál se skvěle hodí právě na léto. A to ať už hledáme obuv stylovou, stejně jako obuv pohodlnou.

Barev se nebojte

Jak se obléci z hlediska pohodlnosti, to již víme. Podívejme se společně také na to, jak se obléci i v souvislosti s elegancí a stylem. Pokud zůstaneme o období léta, je třeba říci, že hitem jsou především pestré barvy. Ty je dobré volit spíše ve světlejších odstínech. To platí jak při výběru běžného oblečení, tak i při výběru konkrétní obuvi.

V obou případech také platí, že je dobré vsadit na kvalitní značku. Z jakého důvodu? Je to kvalita. Tričko a jeho barvy zůstanou déle dokonalé. U bot zase máme jistotu jak pohodlnosti, tak jejich životnosti. Jako příklad mohou posloužit boty Tamaris. Tato značka konkrétně se totiž může pyšnit nejenom zajímavou tradicí, ale i tím, že je vyráběná v Německu. A není nic neznámého, že to jsou právě Němci, kteří si na kvalitu potrpí. Navíc i ta může být spojena s celkem příznivou cenou, kterou ocení i naše peněženka, stejně jako celý náš rozpočet.

Komentáře