Zajímavosti

Květiny Praha mají pro vaši drahou polovičku jedinečnou kytici růží

Chcete darovat své milé jedinečnou kytici, ale nemáte čas nikam chodit a navíc si ještě lámat hlavu s tím, co vybrat? Jste z Prahy a na dárek opravdu spěcháte? Pak nezoufejte, protože pro vás máme řešení, a tím jsou květiny Praha. Společnost Flora květiny je schopna doručit vámi koupený puget v Praze do 1 hodiny od vaší objednávky. Vybírat můžete opravdu ze široké nabídky květin dovážených přímo z holandského květinového trhu. Tím pádem si jste jisti, že své milované rozvoz květin Praha doručí jen to nejkvalitnější zboží. Kytky jsou připravovány v jejich vlastní pobočce, odkud jsou pak expedovány přímo do cílové stanice. A jaké květiny byste tedy měli vybrat, aby byly opravdu originální a nezapomenutelné? Zkuste Ekvádorské růže, které jsou hitem současnosti.

Ekvádorské růže udělají radost

Růže z Ekvádoru jsou jedinečné a určitě udělají radost každé ženě. Od „normálních“ růží se liší několika znaky. Mají krásné barvy, dlouho vydrží a hlavní jsou veliké květy, které dosahují po svém rozvinutí až 10 cm v průměru. Jak už název vypovídá, tyto růže se pěstují v Ekvádoru, kde k tomu mají skvělé podmínky – vysokou vlhkost a teplé počasí. Ekvádorské růže jsou pak z tohoto státu dováženy do celého světa a společnost Flora je získává z již zmiňované květinové burzy v Holandsku.

Vyberte si jakékoliv množství a už jen čekejte doručení

Tyto jedinečné růže mají zajímavé barevné odstíny a vy si tak můžete vybrat z nepřeberného množství barev – od bílých až po různě žíhané. Květiny Praha vám vyexpedují jakékoliv množství těchto růží na vámi vybranou adresu v Praze nebo jejím okolí. Jejich skladové zásoby jsou neomezené.

Zapomeňte na návštěvy kamenného obchodu a využijte rozvoz a doručení květin Praha přímo k dané osobě. Internet nabízí mnoho služeb, tak proč se zase neposunout o kousek dál a nenakupovat zde i květiny?

Komentáře