Zajímavosti

Legíny do školy

Prázdniny se brzo přelejí do své druhé poloviny a holky už jistě zvažují nákupy oblečení na následující školní rok. Tak, aby ihned první den upoutaly pozornost a vzbudily obdiv, zvláště pokud přechází na novou školu. Například ze základní školy na střední mezi zcela nové lidi. Zapomeňte na běžné černé legíny, které už dávno nejsou příliš, jak se říká „in“. V dnešní době legíny už nejsou jen černé nebo šedé, nabízí neskutečné množství barevných provedení, a především různých potisků i s 3D efekty.

Jaké legíny do školy?

Neutrální džínové legíny

Tato otázka velmi záleží na vaší osobnosti a „exhibicionismu“. Pokud ve škole nechcete příliš provokovat a „vystupovat“ z řady, doporučujeme si pořídit džínové legíny, které mají pohodlí legín a všechny jejich přednosti, ale díky kvalitnímu potisku vaše okolí okem nepozná, že se jedná o legíny, a nikoliv džíny z džínoviny. Pravdu by poznali až při doteku, že se jedná o džínové legíny neboli zlidověle řečeno džegínyDžegíny jsou oproti běžným džínám o poznání pohodlnější, jako každé jiné legíny. Budete se v nich cítit volně a konformně. Navíc podstatně více vyzdvihují vaše proporce a krásu vaší postavy. Džínové legíny se prodávají ve vícero barevných provedení, nemusí se jednat pouze o modré varianty, ale i růžové či s potiskem.

Legíny, s kterými zaujmete na první pohled

Naopak pokud chcete opravdu zaujmout své okolí, tak aby se kluci za vámi otáčeli a holky vám záviděly vaše legíny, tak doporučujeme se podívat například na maskáčové legíny, které nemusí být jen zelené. Velmi oblíbené jsou v současné době růžové maskované legínyMaskáčové legíny byl pouze začátek. Další originální legíny, které zaujmou zcela jistě naprosto všechny, jsou legíny s motivy týmů národní americké fotbalové ligy NFL a pro fanoušky marvelovských filmů legíny s motivem Deadpool.

Kde tyto legíny pořídit?

Všechny tyto verze legín naleznete v internetovém obchodě www.topleginy.cz, který se specializuje na dámské legíny všeho druhu i speciálních verzí na fitness, běhání a jógu. Určitě vás překvapí, kolik různých barevných verzí se vyrábí, a legíny s potiskem nejsou v množství variant pozadu.

Komentáře