Zajímavosti

Levné ale kvalitní parfémy od Essens

Parfém Essens

Na trhu se každý rok objeví spousta nových dámských parfémů. Výběr tak může být značně složitý. Mnoho z nás tak volí tradiční cestu již známých vůní a novinky s mnohdy zajímavějším “charisma” tak zůstávají stranou. Náš článek by vám měl pomoci se správným výběrem.

Při výběru se řiďte vlastním citem

Parfém se snažte vybírat vždy podle vlastního pocitu. Prodejce v parfumérii vám nejspíše bude nabízet parfém, který voní jemu samotnému. Nezřídka se bude chtít také zbavit “ležáků”, které jsou již dlouho neprodejné na skladě. Vůni při zkoušení nechte vždy nejprve “rozvinout”, můžete se tak dočkat zajímavé “změny”, která nebyla na první pohled patrná. Zkoušejte vždy na svém těle. Vůně se může měnit právě podle nositele. Co voní na vaší kamarádce nemusí být in u vás.

Vybírejte vždy podle konkrétní situace, ve které chcete vůni nosit. Parfémy dokáží zásadně měnit náladu nositele a s ním také jeho okolí. Pokud se chystáte do společnosti, volte raději jemnější vůně. Na obchodní jednání spíše doporučujeme silnější kořeněné vůně, které podtrhnout vaše sebevědomí. Sladší vůně se hodí pro intimní romantické schůzky. Využít můžete také takzvané čichové paměti, kdy vhodnou vůni můžete připomenout nejen sobě zdánlivě zapomenuté okamžiky.

Parfémy Essens
Parfémy Essens

Levný nebo drahý parfém?

Před výběrem si ujasněte, k jakému účelu parfém kupujete. Rozdíl bude jistě mezi výběrem pro každodenní užití nebo pro zvláštní příležitosti. Roli zde samozřejmě budou hrát také finance, které budete chtít investovat.

Zkuste parfémy Essens na esParfémy.cz

Ne vždy drahé znamená lepší a naopak. U parfémů Essens to platí dvojnásob. díky opravdu chytrému způsoby výroby a navíc v tuzemsku vznikají parfémy úžasných vůni za zlomek ceny světoznámých jmen. Neplatíte za značku a díky tomu můžete ušetřit opravdu až 70-90% ceny. To už je pravdu silný argument.

Komentáře