Zajímavosti

Matrace na míru se hodí i pro atypické postele

Vlastníte postel atypických rozměrů a nevíte, jak správně vybrat matraci? Především u starších postelových rámů se může stát, že vám dnes běžně prodávaná matrace nebude pasovat. V takovém případě je řešením buď výměna celé postele, nebo koupě matrace na míru, což vyjde často mnohem levněji. Navíc pokud se vám vaše postel líbí a rádi na ní spíte, nemusíte ji dávat pryč.

Matrace na míru v libovolných rozměrech

Výhodou matrací na míru je možnost jejich výroby v jakýchkoliv rozměrech. U starších postelových rámů se často stává, že matrace 160×200 cm (neboli 80×200 + 80×200) je příliš velká nebo naopak malá. Rozměry obvykle nevycházejí jen o pár centimetrů. Pokud už při měření postele máte dojem, že by se standardní matrace nemusela vejít, obraťte se na specializovaný obchod, kde vyrábějí matrace na míru a rádi vám tak poradí s optimálním řešením.

Postel si vždy přeměřte přesným metrem v několika bodech, abyste si byli jisti jejími rozměry. Kromě matrace řešte také rozměry potahu, případně chrániče, protože o to se matrace ještě zvětší. Kromě šířky můžete mít speciální požadavky také na výšku matrace, byť zde je nabídka výrobců hodně široká a samotnou výšku ovlivníte také výběrem roštu.

Kde objednávat matrace na zakázku

Matrace na míru neboli na zakázku vám doporučujeme objednávat v obchodě matrace-webstr.cz, který má rovněž kamennou provozovnu v Plzni, kde si můžete vybrané matrace prohlédnout a vyzkoušet na vlastní kůži. Na míru vám upraví několik typů matrací. Vesměs se jedná o matrace z různých druhů PUR a HR pěny.

Matrace jsou velmi kvalitní, mají několik zón a zajišťují tak komfortní spánek po celou noc. Na míru vám zde upraví i speciální zdravotní matrace, vhodné pro osoby s bolestí zad a pohybového aparátu i pro ty z vás, kdo trpí na astma či alergie.

Komentáře