Zajímavosti

Mekki Martin jedinečná osobnost taneční scény

Máme tu čest vám představit novou osobnost na poli české taneční scény a tím je DJ Mekki Martin, kterému je 25 let a pochází z Brna.

Taneční hudba ho bavila již od dětství

 

Tento nadaný člověk se na mezinárodním poli pohybuje od roku 2008, avšak jeho hudební nadání a láska pro muziku se projevila mnohem, mnohem dříve. Mekki již v osmi letech  propadnul DJingu, a od té doby je jeho láskou House music, stejně jako ostatní žánry taneční hudby. Poprvé si zahrál, když nepočítáme řadu dětských diskoték, v 15 letech a to v jednom z nejpopulárnějších klubů  – Tabarin club, který se nachází v Brně. Právě zde hrál opravdu pro veřejnost a v té stejné době se stal v tomto klubu residentem. Skvělý post si drží dodnes. Jeho jedinečnost je v tom, že se dokáže vcítit do nálady publika, dostat ho do varu a pak opravdu dlouho hrát. DJ Mekki Martin je pověstný svými sety, které mohou být až 12 hodin dlouhé.

Na jeho hudbu si můžete zatancovat také v zahraničí

 

Již před 6 lety si jeho talentu všimli také v zahraničí a to převážně v Rakousku, Slovensku či Španělsku. Opravdovou špičkou je vystupování na ostrově Ibiza, která je proslulá svou taneční scénou a právě kvůli ní sem míří milióny turistů ročně. Úplně poprvé sem zavítal v roce 2004 a to jako pozorovatel světových DJ, vystupovat zde se mu podařilo o 5 let později a od té doby tuto scénu navštívil již několikrát. Do své jedinečné hudby také pravidelně v minulosti zapojoval vystoupení saxofonisty a houslistky, což je na hudební taneční scéně téměř raritou, a proto o tomto činu uvažuje znovu.

Vystupuje po boku známých hvězd

 

Ač má Mekki Martin zatím krátký hudební život stačil již vydat track Mile Trap na labelu Sound of Acapulco, který má celosvětovou distribuci a jeho track One Moment si vyžádal k remixu známý producent Kid Dub. Kromě tohoto úspěchu si také zahrál po boku mnoha uznávaných hudebníků, jako je například Javy Union, Sven Vath, Phillip Straube či Bob Sinclair.

Nevěříte? Přesvědčte se v Tabarin Clubu

 

Za absolutní špičku v roce 2013 můžeme označit jeho skladbu When The Sun Comes Out se kterou se dostal na 9. příčku Beatportu. Je to zkrátka nadějná osobnost taneční scény, která se i za tak krátkou dobu dokázala propracovat až do zahraničí a stát se i tam hvězdou. Pokud nevěříte, že tomu tak je, stavte se někdy na jeho hraní do brněnského klubu Tabarin Club a přesvědčte se o jeho kvalitách sami.

Komentáře