Zajímavosti

Moderní a pohodlné trenky s vtipným potiskem

Dovolím si tvrdit, že každý muž má v šatníku alespoň jedny trenýrky. Je to totiž opravdu pohodlná varianta nošení spodního prádla a to hlavně oproti slipům, protože trenky mají volné nohavičky a v podstatě nikde nic netlačí a vše může libovolně větrat. Víte ale, kde se toto pánské spodní prádlo vůbec vzalo? Má samozřejmě také svou historii. Trenýrky nosili pod tógou již staří Římané a byl to samozřejmě ekvivalent tohoto spodního prádla, takzvaný ubligaculum. V pozdější době přicházejí informace, že se v USA v době před Občanskou válkou nosily trenýrky z vlněného flanelu. Tento trend byl nakrátko přerušen nošením jednodílného prádla nazvaného union suite. Zpět se nyní oblíbené trenýrky vrátili na výsluní módy ve 30. letech 20. století, kdy byly vyráběny s gumou v pase a patřily již mezi opravdové trenky. Velmi inovativní byl rok 1934, kdy se začal šít na spodní prádlo větrací otvor a v roce 1936 byl zaveden poklopec s příčným otvorem.

Vývoj i v oblasti pánského spodního prádla

 

Jako všechno prádlo, tak i trenýrky dostaly postupem času velmi moderní a designový vzhled a to hlavně v oblasti vzorů a materiálů, střih totiž inovovat moc nelze. Nohavice jsou kratší či delší a mají více, či méně volný střih, podle toho na jakou aktivitu si je pořizujete. Ovšem vzhled a materiál může být velmi rozlišný. Průmysl panského spodního prádla totiž v posledních letech zažil doslova výbuch s inovacemi a také s novými technologiemi. K dostání jsou všechny varianty trenek, od těch hodně volných a dlouhých, až po ty úzké a krátké. Na trhu se také začali objevovat trenky s vtipným potiskem, které se líbí nejen mužům, ale hlavně ženám. Potisky jsou různorodé a záleží jen na vás, který styl preferujete.

trenky_s_vtipnym_potiskem

Trenýrky všeho druhu

 

Na trenkoun.cz si vyberete trenky s vtipným potiskem a ještě navíc budete vědět, že kupujete opravdovou kvalitu. Jejich sortiment je vyroben ze 100% bavlny a to přímo v České republice. Všechny vámi vybrané trenýrky mají skaldem a proto, jestli chcete zazářit v blízké době, klidně můžete, protože toto prádlo vám bude odesláno do 24 hodin od objednání! Takže, ani se nenadějete a budou u vás doma! Objevte krásu vtipných trenýrek a uvidíte, že oslníte nejednu slečnu.

Komentáře