Zajímavosti

Módní dámské sportovní oblečení by nemělo chybět v šatníků žádné ženy

Sport je součástí každodenního života mnoha žen, a to ať navštěvují fitness, cvičí jógu nebo běhají. Zdravý životní styl přispívá nejen k fyzické kondici, ale také k psychické pohodě. Každá žena chce vypadat za všech okolností co nejlépe, a to i při cvičení. Dámské sportovní oblečení nabízí mnoho variant jak toho dosáhnout, avšak víte, jakými kousky opravdu zazáříte?

Barevné legíny, podprsenky i boty

Letošní rok přináší do sportovního oblečení ostré barvy i originální potisky a prvky. Vedou neónové a svítivé odstíny, kterými září nejen legíny, ale také podprsenky, trika i tenisky. Žádnou výjimkou nejsou ani zvířecí a květinové vzory, či různé motivační slogany, jež bývají nejčastěji na dámských tričkách s krátkým i dlouhým rukávem. Designéři všech sportovních značek upouštějí uzdu své fantazie a hrají si s barvami. Skvěle budete vypadat, pokud barevně sladíte jak legíny, triko, sportovní mikinu a obuv.

leginy

Kvalitní materiál bude dobře sát pot

Při koupi rozhodně nezapomínejte na kvalitní materiály, díky kterým se vám bude sportovat mnohem lépe. Jestliže patříte k občasným sportovkyním, můžete do fitka vyrazit v bavlně, která je velmi příjemná na dotek a dobře saje pot. Na venkovní běhání doporučujeme oblečení, na kterém jsou reflexní prvky, a to zvláště pokud chodíte běhat v pozdějších hodinách. Při venkovních aktivitách nezapomínejte oblečení vrstvit!

sportovni_obleceni

Nejen design, ale také padnoucí střih

Dalším faktorem při výběru je i padnoucí střih a velikost. Tričko by mělo tělo obepínat, ale zároveň nesmí nikde stahovat a škrtit. Pokud patříte k velmi aktivním sportovkyním, vybírejte dámské trička, kde je použito zónování, například pod pažemi a na zádech. Právě tyto zóny vám pomohou ke kvalitnější regulaci teploty. Vhodným prvkem jsou i prodloužená záda, a to zvláště pokud jste citlivá na prochlazení. V horkých letních dnech pak vyměňte tričko za tílko, které může mít volnější střih.

Při nákupu sportovního oblečení se nebojte barev a uvidíte, že budete IN i při cvičení.

Komentáře