Zajímavosti

Módní trendy v účesech pro mladé

modní trendy vlasy

Na přelomu loňského a letošního roku se psaly na módních molech trendy pro rok 2014. Kromě toho, co se bude nosit, do jakých barev ladit outfit a hlavně, bez jakého střihu, případně účesu se letos neobejdeme. Letos se bude nosit nedbalá elegance. Zapomenout se bude muset na složité a překombinované účesy. Do módy se vrací přirozenost a vzdušnost a to jak ve střizích, tak v barvách. Výrazné a nepřirozené barvy jsou zkrátka letos out. Podle nejnovějších trendů je in krátká ofinka, rovně zastřižená v první polovině čela. Hodí se prakticky ke každé délce vlasů.
Dalším módním trendem je tzv. mokrý look, který je pro ty, co nemají chuť trávit desítky minut úpravou vlasů. Jediné, co je k tomu třeba, je pořádná hrst gelu na vlasy.Nanáší se jen do ploviny vlasů, směrem od kořínků. Konečky se naopak lehce rozcuchají.
Dalším z letošních účesů, který letos vládne, je tzv. odvážná školačka. Kdysi maminky , aby nám nepadaly vlasy do slabikáře na prvním stupni, nám vyčesaly vlasy dohladka a my si dnes vlasy ve středu sepneme sponkou a hotovo.
Další styl účesu tzv. malá mořská víla je in také. Vlnky jako nosila Ariel, působí něžně a sofistikovaně.
Vlasy skoro bílé již nejsou trendy. V blond hřívě zažíváme návrat k přírodě. Trendy je pískově béžová a stále populární ombré.
Nedbalá elegance se táhne letošními vlasovými trendy. Také proto vyzkoušejte volný jakoby nedotažený culík. Nejen, že nebude nepříjemně táhnout kúži na hlavě, ale dodá look neustále rozlítané a kreativní dámy.

Komentáře