Zajímavosti

Musíme se svěřit – našli jsme super hry na super místě

Taky rádi hrajete počítačové hry a také vám na hraní zůstává čím dál méně času? Sledujete po očku nové tituly, které vycházejí každý měsíc a je vám líto že “vymazlený” joystick nebo super hi-tech myš a klávesnice leží zaprášené v koutě? Máte v práci občas chvilku, která by se dala využít na nějakou tu “gamesku” nebo jen hledáte zábavu s partnerem na dlouhé večery? Máme pro vás tip. Vyzkoušeli jsme portál www.hry.cr a některé hry nás opravdu zaujali.

Ať už jste fanda her akčních, kde hvízdají kulky kolem uší nebo strategických, kde tiše přesouváte obrovské armády za záda nepřítele aby jste pak bravurním tahem zvrátili během několika minut na první pohled prohranou válku, vše naleznete zde. A to že zkrátka nepřijdou ani milovníci logických a karetních her je nasnadě. Určitě přínosné je také rozdělení do skupin hry pro dívky a hry pro dva hráče. Tak do toho, o zábavu nebude nouze, to Vám garantujeme.

Při našem recenzování jsme vyzkoušeli tři hry, které se nám zalíbili. Protože máme v redakci blízko k basketbalu, hra 3 point shootout nás nadchla. Princip je velmi jednoduchý, ovládáte basketbalové hráče který podobně jako v All Star NBA střílí z trojkové vzdálenosti na koš. Úkolem je samozřejmě skórovat co nejvíce. důležitý je Váš postřeh, kdy musíte na tzv. barometru odhadnout správnou sílu střely tak aby skončila v koši.

Online hra
Basketbal online

Druhou hru nejspíše není potřeba představovat. Jedná se o plnohodnotnou flash verzi populární hry Quake. A protože jde o verzi první, která snad v každém hráči zanechala nesmazatelný otisk bylo toto recenzování i trochu nostalgické. Plížení se  v zatuchlých a temných zákoutích, kdy na Vás za každým rohem čeká zombie, která si vytrhuje kosti z tlejícího těla a vrhá je po vás nám i dnes po tolika letech nahání hrůzu.

Quake
Quake

A protože strategických her není nikdy dost. Zabrouzdali jsme i do této kategorie. Fantasy strategie Epic war, kde bojujete proti temnému pánovi ne nepodobnému Sauronovi z trilogie Pán prstenů stojí také za hřích. Cvičíte zde jednotky, které vysíláte do boje a sami podporujete své věrné střelbou z obří balisty ze svého hradu, nebo sesíláte ničivá kouzla.

Tím náš malů průvodce po světě online her končí, pokud jsme vás zaujali a rozhodli jste se vyšetřit špetku času proto aby jste vstřelili několik košů či zachránili svět před silou temného pána, úkol byl splněn. 🙂

Komentáře