Zajímavosti

Nakupujte se slevou každý týden

kapesni_prehravac

Poslední prázdninový víkend je tady, a s ním v podstatě i konec léta a letních dovolených. Nepochybujeme o tom, že jste si díky opravdu teplému počasí užili mnoho příjemných chvil. Teď ale nastává čas se vrátit zpět do reality. Nechce se vám? My se vám nedivíme, ale máme pro vás jeden skvělý tip, jak si tento „bolestný“ návrat zpříjemnit. Jsou to dvě slova – eshop Oáza. Říkáte si, jak by právě vám mohla zrovna tato prodejna udělat radost? Tak čtěte dál.

Elektro Oáza je společnost, která otevřela svou první prodejnu s maloobchodním i velkoobchodním prodejem zboží elektra v roce 1995. Za tuto dlouhou dobu získala mnoho spokojených zákazníků a samotný eshop se stal v roce 2014 finalistou roku. Nejdůležitější informací pro vás ovšem je, že na jejich eshopu můžete nakoupit každý týden zboží až s 40% slevou.

Elektro Oáza vám nabízí vaši „šťastnou hodinku“

Tato takzvaná „šťastná hodinka“ probíhá pravidelně, a jak už vypovídá název vždy jednu hodinu. Říkáte si, že to není vůbec špatné? My si to myslíme také, a proto vám teď řekneme, jak se dozvíte, kdy máte na slevy „číhat“. Jednou z možností jak se datum dozvědět je přímo na stránkách www.oaza.cz, a to 24 hodin předem na základě odpočtu. Druhou, a my si myslíme, že lepší možností je, přihlásit se k odběru novinek a vždy o této akci budete informováni prostřednictvím mailingu. A v neposlední řadě se také o „šťastné hodince“ můžete dozvědět na jejich facebookových stránkách.

Z čeho všeho můžete mít vlastně radost?

Z širokého portfolia zboží si vybere opravdu každý. A to ať už chcete nakoupit domácí spotřebiče, telefony nebo elektroniku. Podle nás by vám cestu do školy či do práce mohl zpříjemnit nový kapesní přehrávač nebo sluchátka. Ovšem v jejich eshopu není nouze ani o HiFi systémy, gramofony, reproduktory, radiopříjmače nebo diktafony. Naleznete zde velké množství mobilních telefonů, vysílaček ale také pánské i dámské hodinky. Sortiment zboží je opravdu velký, a proto věříme, že si, ať už ve „šťastné hodince“ nebo i bez ní vyberete!!

Komentáře