Zajímavosti

Náš olympionik Jan Škarnitzl vyhrál skvělou cenu

Předtím než Jan Škarnitzl odjel na letošní Olympijské hry, zúčastnil se v Harrachově závodu na 152 kilometrů. Tento skvělý olympionik v cross county disciplíně na horském kole zvládl trať s převýšením necelých 5 000 metrů. Trasu, která vedla z Harrachova do Rokytnice nad Jizerou a Špindlerova mlýna, Honza vyhrál! A proč o tom vlastně píšeme, protože na něj čekala skvělá výhra! A tou je výuka angličtiny.

19834-janskar1

Pět minut denně a za pár měsíců budete plynně konverzovat

Možná vám tato výhra nepřijde zase tak skvělá, avšak věřte, že je! Angličtina je zkrátka v dnešní době nezbytností, a to jak pro lidi, co cestují, tak i pro ty, kteří pracují v malých i větších firmách. Znalost angličtiny vám otvírá mnoho možností i obzorů. Je spoustu způsobů, jak se anglický jazyk naučit. V každém městě se to jazykovými kurzy jen hemží. Co ale dělat, když nemáte čas někam dojíždět, ani se výuce věnovat dlouhé hodiny? Stejně jako náš zaneprázdněný olympionik Jan Škarnitzl? Pak je tady právě pro vás stejný kurz, jako pro něho, a tím je výuka angličtiny po telefonu Edoo, kterou vyvinuli manželé Jiří a Petra Šustáčkovi z Hradce Králové. Manželé na této unikátní metodě pracovali dva roky, a díky ní uděláte obrovský pokrok. A to, i když se ji budete učit pouze pět minut denně.  Díky angličtině online se po telefonu zbavíte strachu z mluvení a jazyk vás začne bavit.

Jak výuka angličtiny po telefonu probíhá?

Je to velmi jednoduché. Každý pracovní den vám zavolá lektor, který si s vámi bude vždy povídat pět až osm minut na různá témata. Podle autorů této metody je pět minut optimální doba, díky které budete do několika měsíců bez problému umět konverzovat. A právě díky této výuce angličtiny si osvojíte mnoho automatismů. Už nebudete zaskočení, když vás někdo osloví na ulici, už se nebudete bát na dovolené zeptat na cestu a odteď si bez studu popovídáte se svými zahraničními kolegy ve firmě. Vyzkoušejte výuku po telefonu i vy a přesvědčte se, že tato unikátní metoda opravdu funguje!

Komentáře