Zajímavosti

Naučte se hovořit i netradičním jazykem

Už jsme si zvykli, že alespoň základy anglického jazyka jsou při hledání zaměstnání a cestování, nezbytností. Zájem však každým rokem roste i o méně tradiční řeči, jako je například čínština, kterou hovoří až 1,2 miliardy lidí. Snaha naučit se tento jazyk souvisí nejen s ekonomickým významem Číny, ale rovněž s cestováním. Jak dlouho však trvá, než se člověk čínsky naučí, kde kurzy čínštiny navštěvovat, i jaké výhody mu přinese znalost exotického jazyka?

Lepší pracovní nabídky

Angličtina je při hledání nové práce v dnešní době považována za samozřejmost. Proto pokud člověk touží pracovat pro velkou firmu, může pro něho čínština znamenat velkou konkurenční výhodu, kterou jistě zaměstnavatelé ocení. Čínština otvírá dveře k opravdu zajímavým pracovním nabídkám i pozicím.

Poznáte kulturu i mentalitu národa

Pokud se člověk začne učit cizí jazyk, pak i hlouběji pochopí celý národ. Nejinak tomu je i zde. Učí se totiž chápat tradiční čínskou kulturu, která nabízí mnoho. Při výuce odkryje jednotlivá tajemství o čínské medicíně, kultuře, bojových umění i celkové mentalitě lidí.

Není to zase tak složitý jazyk

Možná jste už v minulosti přemýšleli o tom, že byste se čínsky naučili, ale odradila vás její složitost. Ve skutečnosti však lze s dobrým učitelem dělat velké pokroky za krátkou dobu. V různých ohledech je navíc jednoduchá – nemá například systém různých časů či nerozlišuje rody. Za 6 až 12 měsíců se dokážete domluvit jako turista. Za 2 roky, možná i dříve, budete válet jako profesionál.

Svěřte se do rukou profesionálů

Jazyková škola LINGUA SANDY je členem Asociace certifikovaných jazykových škol AJŠ, a právě zde na vás čekají kurzy čínštiny i výuka tradičnějších jazyků, jako jsou jazykové kurzy němčiny nebo vyhledávaná výuka ruštiny. Jazyková škola dodržuje kodex kvality a dbá na ten nejefektivnější způsob vzdělávání svých studentů. Jejich lektoři patří k těm nejlepším a jsou pravidelně prověřováni předním českým metodikem z Karlovy Univerzity. Ať se rozhodnete naučit čínsky, německy či rusky, vždy si k tomu zvolte opravdové profesionály.

jazykova_skola

Komentáře