Zajímavosti

Navštivte sexshop a okořeňte svůj sexuální život

Určitě vás už někdy napadlo oživit si s partnerem sexuální život. Proč taky ne? Po nějaké době to chce vždycky trochu změnu. A díky občasnému experimentu nebo erotické hračce se vám bude sex zamlouvat ještě více. Sexshop vám nabízí široký sortiment zboží od vibrátorů, vibračních kroužků, análních pomůcek, dráždidel, pout až po lubrikační gely a oleje. Tady si zkrátka vybere úplně každý.

Touhu rozproudí afrodisiaka

Při návštěvě sexshopu nemusíte hned sáhnout po některé z mnoha nabízených pomůcek. Můžete pro začátek vyzkoušet třeba nějaká afrodisiaka, která povzbudí vaši sexuální touhu. Afrodisiakum zlepšuje prokrvení sliznic a orgánů, ovlivňuje centrální nervovou soustavu, odbourává stres a má také močopudný účinek. Což znamená, že nepřímo dráždí i pohlavní orgány. Touhu vám pomohou navodit kapky, krémy, gely i sprej. Záleží na tom, co preferujete.

Vakuová pumpa není jen pro lenochy

Jako zázrak popisují muži vakuovou pumpu. Díky ní je totiž erekce zaručena vždy a vlastně i všude. Vakuová pumpa dokáže navíc zabít dvě mouchy jednou ranou. Vás i vaši partnerku čeká skvělá erekce a budete mít i nějaké ty milimetry navíc. Používání pumpy je velmi jednoduché. Funguje na principu odsávání vzduchu, čímž vzniká podtlak a ten způsobí to, že se do penisu dostane více krve. Díky tomu dojde k silné erekci a současnému zvětšení přirození. Vakuová pumpa je zkrátka skvělá věc pro všechny s občasným problém s erekcí, ale také pro páry, které chtějí vyzkoušet něco nového.

Hračka nejen pro dámy

Vibrátor je hračka, kterou ocení nejen dámy, ale také pánové. Dokáže totiž hezky oživit „nudný“ sexuální život. Na trhu je velké množství různých typů i velikostí vibrátorů. Nemusíte sáhnout jen po těch vibrujících, ale můžete si vybrat i z celé řady nevibrujících dildel. Jaký druh si koupíte, je jen na vašem „vkusu“ a i na tom, co přesně od své erotické pomůcky očekáváte.

Komentáře