Zajímavosti

Nehty jsou vaší vizitkou

Upravené ruce a pěstěné nehty jsou vizitkou každé ženy. Bohužel kvalitu vaší kůže a také nehtů ovlivňuje řada vnějších faktorů. Pokožka rukou nejvíce trpí během chladných měsíců a zima neprospívá ani vašim nehtům, které pak mohou být přesušené, lámavé a celkově oslabené. I během roku však mohou trpět nedostatkem potřebných vitamínů či minerálů. Jejich kvalitu negativně ovlivňuje jakékoliv namáčení, styk s čisticími prostředky i další každodenní činnosti.

Jak na pěkné nehty

Své nehty pravidelně upravujte. Jen tak zaručíte jejich perfektní vzhled. Na požadovanou délku je zkracujte ostrými nůžkami, speciálními kleštičkami nebo pouze skleněným či pěnovým pilníkem. Povrch nehtu pak nezapomeňte vyleštit, abyste zabránili případným prasklinám.

Nehty rovněž vyžadují výživu v podobě krémů, speciálních laků nebo olejíčků. Olejíčky můžete aplikovat každodenně, laky pak jednou až dvakrát týdně. Nehtům prospívá kokosový, mandlový či arganový olej, který podpoří jejich růst a regeneraci, zabrání třepení a nehty budou na pohled i na dotek pevnější.

Lakujte v jarních barvách

Krásné jsou nejen dobře udržované přírodní nehty, ale také ty nalakované v některém moderním odstínu. S příchodem jarních měsíců je opět v módě červená, oranžová nebo růžová barva. Nic nezkazíte ani světle modrou, světle zelenou či jinými pastelovými odstíny. Nalakovat si nehty zvládnete dnes hravě sama doma. Pokud si však nejste stoprocentně jista úpravou nebo svým nehtům chcete dopřát extra péči, můžete navštívit profesionální manikérku.

V obchodě magicnails.cz zakoupíte vše potřebné pro výživu a úpravu svých nehtů – od moderních laků pro přírodní, gelové či akrylové nehty přes různé olejíčky až po speciální přístroje, bez nichž se při úpravě nehtů pravděpodobně neobejdete. Pořídíte zde též kompletní modelážní sady, které ocení nejen majitelky kosmetických salonů, ale každá žena, co se chce starat o své nehty sama doma.

Komentáře