Zajímavosti

Nejlepším dárkem je darovat pořádný zážitek

Vybrat skvělý a opravdu vhodný dárek pro kohokoliv chce opravdu talent, ať už sháníte dárek na narozeniny, Vánoce, nebo k jiné příležitosti. V obchodech je sice zboží mnoho, ale nic originálního a málokdy něco vtipného z čeho by měl dotyčný opravdu radost. Všemožné lapače prachu nemá nikdo moc rád, a přesto je nakupujeme, protože zkrátka nevíme co jiného koupit. Ještě tak kupovat dárek pro ženu, ale u mužů je někdy opravdu těžké odhadnout, co by se jim líbilo. Přitom to není zase tak těžké, stačí muže trochu znát a můžete vybírat třeba podle jeho koníčků, nebo zájmů. Dárky podle hobby jsou totiž skvělou inspirací k nezapomenutelným zážitkovým dárkům a to nejen pro muže.

Jízda tankem, nebo větrný tunel?

Spousta mužů v dětství nebo možná i v dospělosti snila, že budou řidičem tanku, nebo že se v tanku alespoň jednou projedou, a díky zážitkovým dárkům jim tenhle sen můžete splnit. Uvidíte, že se jízda tankem nebo jízda v obrněném transportéru do jejich vzpomínek vryje tak hluboce, že na tento dárek nikdy nezapomenou. Navštívit tankodrom poblíž Prahy můžete se všemi, kterým tento super zážitek darujete a budete tak s nimi sdílet jejich úsměv na rtu, ať už je necháte „pouze“ svézt nebo jim dopřejete se na chvíli stát i řidičem. Pokud hledáte ještě jiný druh adrenalinu pro své známé, nebo dokonce pro sebe, můžete vyzkoušet simulátor volného pádu. Tento druh zábavy simuluje volný pád z letadla a přitom se vše odehrává v bezpečí pod střechou větrného tunelu. Vertikální větrný tunel nabízí opravdový zážitek pro muže i ženy skoro všech věkových kategorií bez předchozího výcviku. Stačí pouze 20 minut a dopřejete obdarovanému jedinečný pocit létání, který pak třeba povede až k samotnému tandemovému seskoku.

Dnešní doba nabízí mnoho zážitků, na které člověk nezapomene do konce svého života, tak proč nakupovat stále dokola ty stejně nudné dárky, kterých mají vaši milovaní určitě už plné zuby. Splňte jim sen a nechejte je řídit tank, nebo na chvíli létat volně jako ptáky.

Komentáře