Zajímavosti

Z fotobudky budete mít nezapomenutelné vzpomínky

Potřebujete ozvláštnit svojí párty, narozeninovou oslavu nebo svatbu? Hledáte pořádnou zábavu, která rozproudí každou skvělou akci? Pak si rozhodně nenechejte ujít focení ve fotokoutku. Právě tato zábava bude tou nejlepší volbou a navíc je hitem posledních několika let. Žádná oslava už se totiž neobejde bez fotobuňky s úžasnými rekvizitami, kostýmy i doplňky. Pokud k fotokoutku přidáte ještě plátno, což je pozadí, s jehož pomocí lze digitálně dotvořit jakékoliv prostředí, budete mít opravdu nezapomenutelnou zábavu.

Co všechno fotokoutek nabízí

Jde především o legraci a veselé vzpomínkové fotografie, jež jsou vytištěny bezprostředně po vyfocení. Hlavně je fotokoutek pro zábavu, ale jde také o to, že budete mít kvalitní snímek na celý život. A vždy když si budete fotografie prohlížet, vzpomenete si nejen na tu legraci, ale také na lidi, které jste měli kolem sebe.

Co zde nesmí chybět

Ve fotobudce nesmí samozřejmě chybět fotoaparát, vhodné pozadí a zařízení pro tisk. Pozadím může být prakticky cokoliv, ideální je neutrální plocha s tematickou výzdobou. Důležité je najít v interiéru místo. Jde pouze o malý prostor, ve většině případů 3×3 metry. Rovněž je nutnost mít elektrickou zástrčku a dobré je wifi připojení pro sdílení fotek online.

Jak fotobudka funguje

Opravdu jednoduše – vyberte si některou z vtipných rekvizit, postavte se před fotokoutek, zapózujte a foťte. Pokud se vám fotografie líbí, můžete si ji ihned vytisknout nebo se nechat znovu vyfotit. To už je jen na vás. Stejně jako fakt, zda budete chtít fotografii poslat emailem či nasdílet na některou ze sociálních sítí.

Zaujalo vás to? Pak je tady fotopixla

Fotopixla.cz vám nabízí skvělý fotokoutek s velmi špičkovým fotoaparátem, velkým dotykovým displejem a širokým výběrem pozadí. Navíc budou vaše fotky vytisknuty na špičkový papír se stálostí desítek let. Vyzkoušejte tuto zábavu i vy a uvidíte, že už bez ní nebudete chtít absolvovat žádnou akci.

Komentáře