Zajímavosti

Nové filmy 2015 – určitě vyrazte do kina

nove_filmy_2015

V tomto měsíci nás čeká teplé počasí, ale také mnoho filmových novinek, které filmy 2015 přinášejí. Na dobrý biják není nikdy škoda zavítat do kina, proto vám přinášíme pár tipů, co vám v květnu nesmí „utéct“.

V květnu vás čeká komedie, thriller, krimi i horor

Pokud si pamatujete skvělou francouzskou komedii, Co jsme komu udělali, pak musíte rozhodně vidět další francouzský film s názvem, Dejte mi pokoj (Une heure de tranquillité). To, že hlavní hrdina Michel Leproux sežene na bleším trhu vzácnou gramodesku, ještě neznamená, že mu osud dovolí si ji v klidu poslechnout. Podívejte se na to, jak musí nasadit pro svoji vytouženou hodinku klidu veškerou energii, lstivosti i mazanost. Podaří se mu to, nebo se vše změní v noční můru? Podívejte se na komedii, ve které exceluje v hlavní roli komik Christian Clavier, jež vás dokáže vždy rozesmát.

Dejte mi pokoj
Dejte mi pokoj

Jestliže patříte k milovníkům thrilleru, pak se můžete těšit na 14. 5, protože do našich kin přichází jeden akčňák z Dánska – Zabijáci od režiséra Mikkela Norgaarda. Film nás zavede na speciální kriminální oddělení Q, kde bude Carl Morca (Nikolaj Lie Kaas) a jeho asistentka vyšetřovat 20 let starou sérii vražd a znásilnění, za kterou byl odsouzen místní podivín. Případ bude znovu otevřen a na povrch vypluje mnoho nejasností. Kde se nachází mladá dívka, jež volala na tísňovou linku? Proč zmizela beze stopy? A komu by mohlo její svědectví nepříjemně zasáhnout do života vyšší dánské smetánky? Pojďte to zjistit.

Ve filmu Den blbec se podíváme na život třicátníka Tilla Reinerse, jež vede klidný a průměrný život. Ovšem až do doby bankovního přepadení v bance, ve které pracuje. Nejenže si maskovaní lupiči vyberou pro svůj útěk jeho auto, ale také si vyberou Tilla jako svého rukojmího. U německé krimi akční komedie se určitě nudit nebudete, protože i sám hlavní hrdina nakonec zjistí, že mu možná tohle dobrodružství není úplně tak proti srsti.

Den blbec
Den blbec

Nakonec tady máme film pro všechny oblíbence hororového žánru. Poltergeist je úplně nové zpracování klasického příběhu o rodině a jejich klidném životě, který se změní rázem, co se v domě začnou dít hodně divné věci. Útoky se stále stupňují, až jednou dojde ke zmizení nejmladší dcery…

Filmpre, vše co jste potřebovali o filmech vědět

Nové filmy 2015 jsou plné akčních scén, smíchu, romantiky i strachu. Že v květnu do kina nevyrazíte? Nevadí, ale nechejte se inspirovat na www.filmpre.cz/filmy-2015, kde na vás čeká mnoho novinek na celý rok!

Komentáře