Zajímavosti

Oblečení na jógu, které přesně vystihne vaši duši

Pokud jste si jednou zašli na jógu a zcela ji propadli, pak víte, že to není pouze sport, ale určitý druh myšlení. Na první lekci jste pravděpodobně šli ve volném triku a nějakých těch legínách, které jste našli doma. Avšak, pro ty z vás, kteří tímto pohybem tráví více hodin týdně a milují ho, je vybavení a oblečení na jógu velmi důležitou součástí každé lekce.

obleceni_na_jogu

Jóga je posledních pár let na velkém vzestupu, a tak není nic neobvyklého, že se ta tento druh pohybu zaměřují jak malé, tak velké sportovní značky. My jsme zastánci spíše jednoduchosti, kvality, originality, protože přesně taková totiž jóga je, a proto pro vás máme skvělý tip. Tím je oblečení Sitara, které přesně vystihuje lásku k józe, radost ze slunce a pohybu. Veškeré zboží, které na tomto eshopu můžete nakoupit, pochází z krásného ostrova Bali, který je takřka jógou protkán.

SITARA – originál přímo z Bali

Nakoupit zde můžete legíny, tílka i podprsenky. Veškeré produkty jsou vyrobeny z 100% bavlny, a využít je můžete nejen ke cvičení klasické jógy, ale také bikram jógy či hot jógy. Velmi originální kousky jsou v dostání vždy ve více barvách a obsahují potisky, které jógu a vaše nitro podtrhují. Zdobit vás může například květ lotosu, který v mytologii znamená krásu, čistotu, duchovnost a stálý rozkvět. Voda ho nikdy nesmáčí a vždy je pevně zakotven na jednom místě a odolá vlnobití. Pokud by se vám nelíbil lotos, můžete si vybrat strom života, jež představuje vytrvání, odhodlanost i pokoru, nebo symbol ÓM. Právě on symbolizuje absolutno a sjednocení všech moudrostí, je to základní zvuk, z něhož pochází celý svět.

Nezapomeňte ani na jóga šperky

SITARA vám nabízí pohodlné oblečení na jógu, které není jen kusem, jež zakryje vaše tělo. Ale představuje opravdové symboly a lásku k józe. Na tomto eshopu můžete nakoupit také jóga šperky připomínající vám lásku, klid a cvičení, ať jste kdekoliv. Podtrhněte své vyznání náramkem, prstýnkem nebo originálním přívěskem, který o vás řekne, kdo opravdu jste!

sperk

Komentáře