Zajímavosti

Oslň okolí svou skvělou hřívou

tigi

Ač se to nezdá, tak v letním období netrpí jen naše pokožka, pokud není správně ošetřena, ale také naše vlasy. Horké počasí, neustálé koupání u nás v rybníce nebo u moře, i vysoušení ručníkem jim dává pěkně „zabrat“. Vlasy jsou pak bez lesku, lehce se lámou, vypadávají, jsou vysušené, anebo se rychle mastí. V každém ročním období je potřeba o své vlasy pečovat, ale v létě dvojnásobně, protože je do kulichu neschováte.

Věnujte vlasům náležitou péči

Vlasům je opravdu potřeba věnovat náležitou péči. Jedině tak mohou být zdravé, krásné, lesklé a na první pohled plné života. K tomu všemu vám pomůže speciální vlasová kosmetika. Pokud se o své vlasy dostatečně nestaráte nebo nepoužíváte kvalitní kosmetiku, tak vám vlasy neporostou, budou se lámat a třepit, mohou se vám objevit lupy či vám mohou začít vlasy vypadávat.

Používání vlasové kosmetiky je důležité

Typ vlasů by měl určovat typ vlasové kosmetiky. Velmi důležité je používat celou řadu přípravků. Zkrátka si nestačí vlasy pouze umýt šamponem. Základem je vždy šampon i kondicionér. Nejlepší možností ovšem je používat celou řadu, která zahrnuje již zmiňované dva přípravky a navíc i masku či péči o vlasy. Na všechny typy vlasů existuje kosmetika, jež jim pomáhá navracet lesk a perfektní vzhled. Na našem trhu jsou přípravky na suché, mastná, poškozené i barvené vlasy. Koupit si můžete i regenerující šampóny, které jsou určeny pro velmi poškozené vlasy. Aby přípravky měly svůj účinek, musí se samozřejmě používat opakovaně.

Vlasová kosmetika Tigi
Vlasová kosmetika Tigi

Tigi – kvalita i skvělý design

Jestliže i ty toužíš po skvělé „hřívě“, kterou by ti všichni ostatní záviděli, vyzkoušej vlasovou kosmetiku Tigi. Společnost Tigi se specializuje na výrobu vysoce kvalitní vlasové kosmetiky a spolupracuje s kadeřnickými salony po celém světě. Neustálou inovací svých produktů nabízí opravdovou kvalitu a stále se zlepšující účinky na problematické vlasy i vlasovou pokožku. V jejich sortimentu zboží naleznete šampony, kondicionéry, masky i fixační spreje, které dodají vašim vlasům potřebný šmrnc. Svým individuálním přístupem si výrobky Tigi získali srdce i těch nejnáročnějších. Vlasová kosmetika Tigi je určena kreativním mladým lidem se smyslem pro humor, protože i samotné balení je originální, skvěle designové a velmi nápadité. Vyzkoušejte tuto jedinečnou vlasovou kosmetiku a přesvědčte se o jejich kvalitách na vlastní kůži.

Komentáře