Zajímavosti

Ovocné kytice Frutiko

Znáte i vy tu situaci, kdy marně běháte od obchodu k obchodu a hledáte nějaký originální dárek pro vašeho blízkého? Přitom narážíte pouze na věci, které jsou fádní a s originalitou nemají vůbec co dělat? Bohužel, je to tak. Jen v málo obchodech jsou věci, nad kterými by člověk doslova zaplesal… Pokud sháníte opravdu něco neotřelého z čeho jedinečnost přímo číší, máme pro vás skvělý tip. Vyzkoušejte své milé obdarovat opravdovým originálem. Květiny Praha vám nabízí dárek, na který nikdo jen tak nezapomene – ovocné kytice.
Že vůbec nevíte, co si pod tím máte představit? Nevadí. My vám to rádi přiblížíme.

Kytice z ovoce vyrábí mladá, rozvíjející se společnost Frutiko international s.r.o, která byla založená v roce 2012 a to za účelem poskytnout kvalitní produkty a dárky, které na českém trhu chybějí. Ihned po představení této novinky se kytice s ovoce staly oblíbeným trendem v posílání dárků. Frutiko.cz je jediným výrobcem netradičních jedlých květin z čerstvé čokolády a ovoce. Dárek v podobě ovocné kytice potěší dvojnásob, protože nejen dobře vypadá, ale také skvělé chutná.

Jak vlastně vznikne?

 

Říkáte si, že by vás zajímalo, jak se vyrábí ovocné kytice? Odpověď je jednoduchá. Veškeré kytice jsou vyrobeny ručním naaranžováním toho nejlepšího ovoce a belgické čokolády. Vše se připravuje v ten den, kdy má být kytice předána. Ovoce je omyté a nakrájené na kousky, celá kytice je dárkově zabalená ve folii se vzkazem pro příjemce.

Ovocná kytice
Ovocná kytice

Jak tento originál získat?

 

Nákup dárku nemohl být jednodušší. Stejně jako dárky online, objednáte také květiny online na www.Frutiko.cz. Praha zajišťuje rozvoz květin kurýrem. Doručení květin a dárků je po Praze do dvou hodin. Máte také možnost si květinu vyzvednout osobně a to v centru Prahy již za hodinu po objednání.

Ovocná kytice
Ovocná kytice

Neváhejte a objednejte

 

Vše je opravdu velmi jednoduché a proto se nebojte a objednejte například svému miláčku něco na zub, i když není svátek zamilovaných. Vaši lásku jistě ohromí Bonboniéra Valentýnské jahody v kteroukoliv dobu. Pro milovníky fotbalu je k prodeji Bonboniéra Fotbalové jahody, která bude opravdu velkým překvapením. Ovocné kytice jsou opravdu originální a zdravý dárek k jakékoliv příležitosti jak pro ženy, tak pro muže všeho věku. Tímto dárkem také zazáříte u dětí a krásné kytice budou vhodnou dekorací na firemní večírky i svatební hostiny. Navštivte stránky Frutiko.cz a udělejte radost svým blízkým milým dárkem!

Komentáře